Fransız basını duyurdu! Fenerbahçe, yönünü Laurent Blanc'a mı çeviriyor?

Fenerbahçe'de teknik direktörlük konusunu henüz açıklığa kavuşmazken Erol Bulut'un yanı sıra Fransa basınından bir iddia daha geldi. Ünlü Fransız teknik adam Laurent Blanc'ın futbola verdiği 4 yıllık ara sonrası bu yaz yeniden görev yapmaya başlayacağı ve Sarı Lacivertli ekibin de bu adaylar arasında olduğu belirtildi.

Yayınlanma Tarihi: 15.07.2020 22:58
Değiştirme Tarihi: 15.07.2020 23:15
Fransız basını duyurdu! Fenerbahçe, yönünü Laurent Blanc'a mı çeviriyor?

Ünlü Fransız teknik adam Laurent Blanc, yeniden futbola dönmeye hazırlanırken geri dönüşü sonrası görev yapacağı aday ekipler arasında Fenerbahçe de gösteriliyor. PSG'nin eski hocasının Bordeaux, Valencia veya Fenerbahçe ile yeniden futbola dönüş yapabileceğini belirtiliyor. Fanatik'in aktardığına göre Le Journal du Dimanche'a konuşan temsilcisi Alain Migliaccio, tecrübeli hocanın bu yaz futbola dönme ihtimalinin %90 olduğunu belirtti. Vipsg'ye göre Blanc'a yakın bir kaynak ise "Futbolu özlüyor. Çin'den bir teklif vardı ama bu bir para meselesi değil. Kendisine sunulacak ciddi bir proje istiyor" ifadelerini kullandı. 

Futbolculuk döneminde Barcelona, Inter, Manchester United gibi önemli takımların formasını giyen Blanc, teknik direktör olarak ise Bordeaux, Fransa Milli Takımı ve PSG'de görev yapmıştı.