Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yönetici bombayı patlattı! Franck Ribery Süper Lig'e dönüyor

Yönetici bombayı patlattı! Franck Ribery Süper Lig'e dönüyor

Sarı-kırmızılı kulübün yöneticisi Nasuhi Sezgin, "Ribery, Galatasaray'ı unutamadı. Hatta, burada yarım kalmış bir işi olduğunu ve geri dönüp tamamlamak istediğini söyledi" dedi.

06.01.2016 09:56

Ara transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Galatasaray'da sezon sonu için bomba gibi bir iddia ortaya atıldı. 2005-06'da formasını giydiği Cimbom'dan olaylı bir şekilde ayrılan Franck Ribery'nin Galatasaray'a geri dönmek istediği ileri sürüldü. Yönetici Nasuhi Sezgin'in yakın çevresine söylediğine göre, sezon sonunda Bayern Münih'ten ayrılmaya hazırlanan Ribery "Galatasaray'da yarım kalmış bir işim var. O işi tamamlamak istiyorum" dedi. 

Sakatlığı nedeniyle bu sezon sadece 15 dakika forma giyebilen tecrübeli sol kanat oyuncusunun sahalara dönüş tarihi 15 Şubat olarak açıklandı. Ancak Bayern, Douglas Costa'dan formayı kapması neredeyse "imkansız" görünen Ribery'yi yeni sezonda kadroda düşünmüyor. Hatta Alman kulübünün, sözleşmesi 2017'de bitecek olmasına rağmen takıma yaptığı katkılardan dolayı bir jestte bulunarak Ribery'yi bedelsiz serbest bırakacağı kaydediliyor.

Yorumlar | 0
üye profil