Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Flea'dan Neslihan'a İlan-ı Aşk

Flea'dan Neslihan'a İlan-ı Aşk

Dünyaca ünlü Red Hot Chili Peppers müzik gurubunun üyesi olan Flea 'dan milli voleybolcumuz Neslihan Darnel'e ilginç bir aşk mesajı geldi.

06.08.2012 15:27

Filenin Sultanları ABD karşısında zorlu bir mücadele verirken milli voleybolcumuz Neslihan Darnel'e ilginç bir aşk mesajı geldi.Dünyaca ünlü Red Hot Chili Peppers müzik gurubunun üyesi olan Flea sahne adlı Michael Peter Balzary, twitter üzerinden milli voleybolcumuz Neslihan Darnel'e ilan-ı aşk etti.Ünlü rock grubunun bas gitaristi ve sinema oyuncusu olan 49 yaşında Balzary, twitter üzerinden; "I have a celebrity crush Neslihan Darnel" yani "Neslihan Darnel sana ilk görüşte aşık oldum" mesajı gönderdi.

Haber ile ilgili metin girin!.Bu mesaj ünlü müzisyenin Türk takipçileri tarafından anında paylaşılmaya başladı ve sosyal medyayı adeta salladı.Ünlü sanatçıya Türk takipçilerinden birçok tepki mesajları atılıken, Balzary'e, Neslihan'ın evli olduğu ve çocuğu olduğu hatırlatıldı. Gelen yoğun tepkiler üzerine Flea, cevap olarak "Tabii ki gerçek bir şey değil, sakin olun" tweet'ini gönderdi.
Yorumlar | 0
üye profil