Flaş Stoch açıklaması! 'Artık kadroda olmayacak'

Flaş Stoch açıklaması! 'Artık kadroda olmayacak'

Fenerbahçe ile sezon 3 gollük harika bir başlangıç yapan ve Slovakya kadrosunda olması beklenen Stoch, İngiltere ve Rusya ile oynanacak maçlarda Slovakya Milli Takım Teknik Direktörü Jan Kozak tarafından kadroya alınmadı.

"Bir daha kadroda olmayacak"

Tartışmalar üzerine basına bir açıklama yapan Jan Kozak, "Miroslav Stoch, benim çok fazla sabrettiğim oyunculardan biridir. Ona çok fazla özgürlük verdim. Gazeteciler, kötü dönemler geçirmesine rağmen onu neden aldığımı bile sorgulamışlardı. Fakat, o bu özgürlükleri iyi kullanamadı. Ona yardım etmek istedim. Avrupa Şampiyonası'nda yaptığı bir hareket nedeniyle onu bir daha kadroya almayı düşünmüyorum." dedi.

Stoch'tan jet hızıyla cevap!

Miroslav Stoch ise Jan Kozak'ın bu sözleri üzerine hemen bir açıklama yaparak, "Slovakya forması giymek benim için her zaman büyük bir onur oldu, bunu beni tanıyan herkes biliyor. Kozak oradayken bir daha Slovakya forması giyemeyecekmişim, o oradayken ben de gitmeyeceğim zaten. Onun bana sabrettiğini, yardım ettiğini falan düşünmüyorum. Ben şu an kendi performansıma odaklandım. Beni destekleyen herkese ise teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakipleri değerlendirdi

Fenerbahçe'nin yıldız kanat oyuncusu Stoch, UEFA Avrupa Ligi grubu hakkında ise, "Feyenoord, Manchester United ve Luhansk var. Manchester United gibi dünyanın en iyi oyuncularını kadrosunda bulunduran bir takıma karşı oynamak çok heyecan verici olacka. Onlara karşı oynayacağımız maçlar bir şölen gibi olacak." yorumunu yaptı. 

Görüntülenme : 12130 Güncelleme Tarihi: 28/08/2016 18:43:41
Yayınlanma Tarihi: 28/08/2016 12:19:14

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin