Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fırat Aydınus'tan olay savunma!

Fırat Aydınus'tan olay savunma!

Fırat Aydınus, küfürü Felipe Melo'ya değil, "Abi , sarıyı unutma " diyen dördüncü hakem ile konuşurken ettiğini söyledi.

10.03.2014 09:36

G.Saray-Akhisar maçının olay hakemi Fırat Aydınus, o pozisyonla ilgili konuştu.Felipe Melo'ya küfür ettiği iddia edilen Aydınus, yakın çevresine, "O kadar kameranın bizi gösterdiği bir ortamda Melo'ya küfür edeceğim nasıl düşünülebilir? 4. hakemimle neler konuştuğumu 90 dakika dinleseniz... Arkadaşız ve birbirimize bir sürü laf söylediğimiz oluyor. Melo ile konuşma bitince 4. hakem 'Abi sarıyı unutma' dedi. Refleks olarak ağzımdan küfür çıktı. Ama Melo'ya değildi. Bir insanın bu kadar üstüne gelinmez. Hem ayıp hem de günah. Bunları hak ettiğimizi asla düşünmüyorum" diyerek dert yandı.

ALP: KÜFÜR ETMEDİMhk Başkanı Zekeriya Alp de Aydınus'un "Ben küfür etmedim" dediği aktardı. TFF'NİN PROBLEMİ FIFA NE DİYOR?Fırat Aydınus'un Galatasaray - Akhisar Belediyespor maçında Melo'ya küfür etmesi futbol gündeminde bomba etkisi yaratırken FIFA tarafından da bir açıklama geldi. FIFA Futbolcu Statüsü ve Denetimi Başkanı Ömer Ongaro, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kulandı: "Yerel federasyonla ilgili bir durum söz konusu olduğundan dolayı biz FIFA olarak asla karışmayız. Hakem FIFA kokartlıysa ve TFF bize olay hakkında bir başvuru yaparsa o zaman dahil olup, konuyu görüşebiliriz."
Yorumlar | 0
üye profil