Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Fiorentina'nın futbolcusuyum'

"Fiorentina'nın futbolcusuyum"

Beşiktaş’ın kadrosunda tutmak istediği Mario Gomez, menajerinden, transfer görüşmelerini EURO 2016 sonrasına bırakmasını istedi.

27.06.2016 03:44

Beşiktaş’ın kadrosunda tutmak istediği Mario Gomez, menajerinden, Fiorentina ve siyah-beyazlı kulüple yürüteceği transfer görüşmelerini EURO 2016 sonrasına bırakmasını istedi.

Alman, “Bild am Sonntag” gazetesine konuşan yıldız futbolcu gelecek sezon Beşiktaş’ta mı kalacağı, yoksa Fiorentina’ya mı döneceğine ilişkin soruya, “Şimdiki durum şu, ben Fiorentina’nın oyuncusuyum. Beşiktaş tabii ki kalmam için çok ilgi gösteriyor. Bunu da çok iyi bir şekilde düşünebilirim” cevabını verdi.

EURO 2016’nın kendisi için önemli olduğunu kaydeden 30 yaşındaki golcü, “Menajerime, ‘Fiorentina ve Beşiktaş’la görüşmelere memnuniyetle başlayabiliriz ama lütfen bu Avrupa Şampiyonası bittikten sonra olsun’ diye söyledim. Neler olduğuna ilişkin her gün aranmak istemiyorum” yorumunu yaptı.

Gomez gelecek sezon için Bundesliga’ya geri dönmek dahil her şeye açık olduğunu da belirterek, “Neden herhangi bir ligi dışlayayım ki? Futbolda her şeyin ne kadar hızlı değiştiğini, beklenmedik şeylerin geliştiğini görüyoruz. Bu sezonu, Avrupa şampiyonluğu gibi olağanüstü bir hedefle tamamlamak istiyorum. Daha sonrasına ise bakacağım” ifadelerini kullandı.

Yorumlar | 0
üye profil