Fiorentina'dan Gary Medel açıklaması!

Beşiktaş'taki sözleşmesi bir sonraki yaz sona erecek olan Şilili futbolcu Gary Medel için Floransa ekibinin genel menajerliğini yürüten Giancarlo Antognoni Şili basınına bir açıklamada bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 07.08.2019 19:42
Değiştirme Tarihi: 07.08.2019 19:42
Fiorentina'dan Gary Medel açıklaması!

Beşiktaş'la bir yıllık sözleşmesi kalan Şilili futbolcu Gary Medel'in adı, son dönemlerde Serie A ekibi Fiorentina'yla birlikte anılıyordu. Floransa ekibinin genel menajeri Giancarlo Antognoni, çıkan iddialar üzerine 32 yaşındaki defansif orta saha oyuncusuyla ilgili açıklamada bulundu.

Beşiktaş'taki sözleşmesi bir sonraki yaz sona erecek olan Şilili futbolcu Gary Medel'in adı, son dönemlerde Serie A ekibi Fiorentina'yla birlikte anılıyordu. Floransa ekibinin genel menajerliğini yürüten Giancarlo Antognoni ise çıkan iddialar üzerine Şili basınına bir açıklamada bulundu.

Ülkede yayım yapan La Cuarta gazetesinin sorularını yanıtlayan Antognoni, "Gary Medel, çok iyi bir futbolcu. Onun Inter'deki performansından hareketle ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu biliyoruz. Ancak Medel için yürüttüğümüz bir görüşme yok." ifadelerini kullandı.