Fikret Orman'ın Ibrahimovic planı!

Fikret Orman'ın Ibrahimovic planı!
Yayınlanma Tarihi: 08.01.2018 10:18 | Değiştirme Tarihi: 08.01.2018 10:18

Cenk'in yerine bomba bir transfer yapmak isteyen Fikret Orman'ın Ibrahimovic'e iddialı bir teklifte bulunmaya hazırlandığı iddia edildi...

Fikret Orman yakın çevresine, “Öyle birini transfer edeceğim ki herkes şaşıracak” dedi... Bu ismin? İbrahimovic olduğu iddia edildi. Cenk'in yerine süper bir yıldız almayı planlayan Orman İsveçli golcü için 10 milyon Euro'yu gözden çıkardı

Beşiktaş Cenk Tosun'un ardından golcü arayışlarını sürdürüyor. Gignac, Larin, Slimani ve Jahovic gibi isimler transfer listesinde yer almasına rağmen Başkan Orman'ın asıl hedefinin dünyaca ünlü golcü İbrahimovic olduğu iddia edildi. Bir başka deyişle Orman sağ gösterip sol vuracak.

Yer yerinden oynayacak

Yakın çevresiyle bir görüşme yapan Orman'ın, "Öyle birini transfer edeceğim ki herkes şaşıracak. Yer yerinden oynayacak. Bu oyuncu için şu anda görüşmelerimizi sürdürüyoruz" dediği öne sürüldü.

1,5 yıl için 10 milyon Euro

Başkan Orman'ın M. United'da bu sezon sakatlığı nedeniyle az şans bulan İbrahimovic için düğmeye bastığı ve 1.5 yıl için İsveçli futbolcuya 10 milyon Euro vermeyi planladığı iddia edildi.

Bu sezon sözleşmesi bitiyor

Fikret Orman, Manchester United ile sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Ibrahimovic için İngiliz ekibine bonservis ödemeden transferi bitirmek istiyor. Orman'ın kısa süre içinde İngiltere'ye gitmesi bekleniyor. (Takvim)