Fikret Orman ile sevgilisi Tuğba Coşkun tatile çıktı, otel parası dudak uçuklattı

Beşiktaş başkanlığından istifa eden Fikret Orman ile sevgilisi Tuğba Coşkun tatile çıktı. Orman'ın otele ödediği gecelik 20 bin lira olay oldu.

Yayınlanma Tarihi: 05.11.2019 10:19
Değiştirme Tarihi: 05.11.2019 10:19
Fikret Orman ile sevgilisi Tuğba Coşkun tatile çıktı, otel parası dudak uçuklattı

Kırıldığını söyleyerek Beşiktaş başkanlığından istifa eden Fikret Orman, moral turuna çıktı. Beşiktaş'ın eski başkanı, sevgilisi Tuğba Coşkun'la birlikte soluğu ABD'de aldı.

Takvim'in aktardığı habere göre; Miami'de geceliği 9 bin liralık W Hotel'de konaklayan Fikret Orman, rotasını ise Meksika'ya çevirdi. Son dönemde Türk sosyetesinin gözde adresi olan Tulum'a gidecek olan Orman ile Coşkun, konaklamak için de dünyaca ünlü yıldızların tercihi olan bir oteli seçti. 

DÜNYA YILDIZLARI ORAYA GİDİYOR

Sosyetik çift, konuşulanlara göre Kim Kardashian'dan Gwyneth Paltrow'a, Jennifer Lopez'den Justin Bieber'e kadar birçok starın da müdavimi olduğu Punta Minta Hotel'e rezervasyon yaptırdı.

GECELİĞİ 20 BİN LİRA

Tuğba Coşkun'la geceliği 3 bin 500 dolar yani yaklaşık 20 bin liralık otelde Meksika'nın egzotik havasını soluyacak olan Fikret Orman, böylece yaşadığı stres dolu günlerin yükünü de bir nebze olsun azaltacak.