Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Fikret Orman'dan saldırının ardından flaş karar

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Türkiye Kupası'nda oynanacak maçın gelirini şehit ailelerine bağışlayacaklarını açıkladı.

12.12.2016 12:29

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, hain terör saldırısının ardından tarihi karar aldı. Şehitler Tepesi'ne giderek terör saldırısını lanetleyen Orman, "Çarşamba günü oynayacağımız kupa maçında kombineleri 1 maçlığına kaldıracağız. Her takımın taraftarlarını davet ediyorum. Biz de yönetici arkadaşlarımızla ailelerimizi alıp çarşamba günü maçta olacağız. Hasılat gelirini şehit ailelerine bağışlayacağız" dedi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, hain saldırının gerçekleştiği Şehitler Tepesi'ne giderek terör saldırısını lanetledi.

Orman hain saldırının ardından Beşiktaş Kulübü olarak aldıkları tarihi kararı açıkladı. İşte o açıklamalar: "Ülkemizin huzur ve refah ortamına kavuşması için mücadele eden fedakar güvenlik güçlerine karşı gerçekleşen terör saldırısının üzüntüsünü yaşıyoruz. Vodafone Arena'dan Sorumlu Özel Güvenlik Şube Müdürü ve kongre üyemiz Vefa Kurdu ile Kartal Yuvası'nda görevli Tunç Uncu kardeşimizi kaybetmekten üzüntülüyüz. Bu ülkenin kuruluşunda Çanakkale'den Sarıkamış'a kadar şehit vermiş bu camia, ite köpeğe prim vermeyecektir. Herkese çarşamba günkü maça parasıyla gelebilir. Kombine biletleri kaldırıyoruz. Allah ölenlerin ailelerine sabır versin. Hiçbir şekilde taviz vermeyeceğiz. Bu ülkeyi bölmeye kimsenin gücü yetmeyecektir. Tekrar Allah gani gani rahmet eylesin.

Yorumlar | 0
üye profil