Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Fikret Orman'dan Mario Balotelli açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Balotelli ile ilgili ilk kez müjde niteliğinde açıklamalarda bulundu.

27.07.2016 13:16

Fanatik'e konuşan Fikret Orman, Beşiktaş taraftarını çok heyecanlandıran bir isim olan Mario Balotelli ile ilgili ilk kez müjde niteliğinde açıklamalar yaptı. Beşiktaş'ın 1 numarası, "Onu takımımda görmeyi çok isterim. Problemli gibi görünüyor ama saha dışında 10 numara çocuk" sözleriyle konuya girdi ve böylece golcüyle görüştüğünün de ipuçlarını verdi.

Daha önce Beşiktaş'ta forma giyen Daniel Amokachi ve Pascal Nouma gibi isimleri hatırlatan Fikret Orman, "Taraftarımızın seveceği tipte bir yıldız. Çok örnekleri var. Benim aklıma ilk gelenler, Pascal ve Amokachi. Büyük ilgi göreceğinden adım gibi eminim" ifadelerini kullandı.

Samimi bir itiraf...
Samimi bir itirafta da bulunan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Eğer zaten sorunlu bir oyuncu olarak görülmese Beşiktaş ile adı asla anılmazdı. Ancak biz Balotelli için elimizden geleni yapıp, onun bu yönüne de çözüm geliştirebiliriz. Yöneticilerimizle, taraftarımızla, hocamızla beraber. Türkiye'deki ilgi ve alakayla değişebilir diye düşünüyorum. Kısacası onu istiyoruz, kendisi de buraya gelmek istiyor" diyerek artık işin Liverpool boyutuyla ilgileneceklerini dile getirdi.

Piyasası makul seviyede
Son olarak Milan'da kiralık forma giyen Balotelli'nin bonservisi Liverpool'da. Normal şartlarda İtalyan golcünün piyasa değeri çift haneli rakamlarda. Hatta 2010'da Inter'den Manchester City'ye 29 milyon 500 bin Euro'ya (Yaklaşık 100 milyon TL) transfer olmuştu.

Fakat son dönemlerde Fikret Orman'ın bahsettiği 'sorunlu' kimliği sebebiyle piyasası düştü. Bu da Beşiktaş'ın elini güçlendiren faktörlerin başında geliyor.

Beşiktaş'ın Liverpool'un kapısını tıpkı Milan'ın yaptığı gibi satın alma opsiyonuyla kiralık olarak çalması bekleniyor.

Yorumlar | 0
üye profil