Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fikret Orman'dan flaş transfer açıklaması

Fikret Orman'dan flaş transfer açıklaması

Fikret Orman, Cenk Tosun transferine nokta koymak ve son detayları görüşmek üzere Londra'ya gitti ve açıklamalarda bulundu.

03.01.2018 22:25

Domagoj Vida'yı kadrosuna katan ve Cenk Tosun transferi konusunda Everton'la pazarlıklarını sürdüren Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman ve transferden sorumlu yönetici Umut Güner Londra'ya gitti.

İkilinin hem Cenk Tosun konusunu çözüme kavuşturmak hem de onun yerine alınabilecek forvetle ilgili çalışmalarda bulunmak için İngiltere'de bulunduğu öğrenildi.

Fikret Orman'dan transfer açıklaması

beIN SPORTS'ta yayınlanan Time Out programında canlı yayına bağlanan Fikret Orman, transfer konusunda konuştu.

Cenk Tosun için İngiltere'de Everton Kulübü ile görüşme yapması beklenen Orman, transfer takviyesi yapabileceklerini de dile getirdi. Orman yaptığı açıklamada "Londra'ya ara transfer için geldim. Bir iki tane görüşmemiz var. Oyuncu satmak değil de, daha çok takıma takviye için geldim" ifadelerini kullandı.

Transfer konusunda isim vermekten kaçınan Fikret Orman son olarak "Ancak bittikten sonra açıklayabiliyoruz. Olmadan söylemek, halka açık bir kurum olduğumuz için bunlar suç teşkil edebiliyor. Şu an bitmiş, yapılmış bir şey yok. Uğraşıyoruz. Bizde transfer günlük olarak hareket etmiyor" dedi.

Beşiktaş'ın Cenk Tosun yerine düşündüğü isimler arasında Leicester City forması giyen Islam Slimani de yer alıyor.

Yorumlar | 0
üye profil