Fikret Orman'dan Caner Erkin'e: İmza parasını ödeyip gel

Fikret Orman'dan Caner Erkin'e: İmza parasını ödeyip gel

Beşiktaş yönetimi, teknik direktör Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda savunma hattını güçlendirmek için temaslarına hız verdi.

Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren Beşiktaş yönetimi; ilk olarak stoper bölgesi için Porto'lu Bruno Martins İndi ve Valencia'lı Aymen Abdennour isimleri üzerine yoğunlaştı.

Bu hafta içerisinde bu 2 isimden birini Beşiktaşlı yapmayı planlayan yönetimin; 2 futbolcu için de kulüplerine kiralama önerisinde bulunduğu ve geçici transfer bedeli konusunda pazarlıkların son aşamada olduğu kaydedildi.

Öte yandan menaceri aracılığıyla kulübe mesaj gönderen Caner Erkin için ise Başkan Fikret Orman'ın kararını değiştirmediği bildirildi.

İMZA PARASI SORUN OLDUİlk olarak bonservisi elinde olarak gittiği İnter'den aynı şekilde Beşiktaş'a dönmeyi kabul eden tecrübeli futbolcu Caner Erkin'in, İtalyan ekibinden aldığı imza parasının bu planını bozduğu öğrenildi. Bu konuyu menajeri aracılığıyla Başkan Fikret Orman'a ileten ve, "İnter'den 1,5 milyon Euro imza parası aldık. Bu bedeli öderseniz beni transfer edebilirsiniz" diyen Caner Erkin'e, Başkan'dan, "Sana bonservis ödeyemeyiz. İmza parasını geri ödeyip gel" cevabı geldiği konuşuluyor.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 29/08/2016 09:01:53

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin