Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Fikret Orman'dan Beşiktaş taraftarına müjde!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi'nde oynanacak olan Dinamo Kiev maçının bilet fiyatlarını düşüreceklerini ifade etti.

21.09.2016 19:57

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman,canlı yayında açıklamalarda bulundu.

İşte Orman'ın açıklamaları... 

"Biz öncü olduk" 

"Vodafone Arena’da ilk derbi olması çok hoş. Uzun zaman sonra deplasman yasağı kalkacak. Bu işte öncülüğü biz yaptık. Futbol taraftarla güzel bir şey. Seyircilerin birbirlerini kızdırmaları, karşılıklı tezahüratlar... Tüm tribün gruplarımıza sesleniyorum, efendi duruşlarını sergilemelerini, sakin olmalarını istiyorum. Tahrik olmamalılar. araftarlarımız Beşiktaşlı duruşunu derbide göstermeli! Kimse tahrik olmasın! Kazanarak, güzelliklerle tarihe geçelim." 

"Bütün biletler tükendi" 

"Biz biletleri Galatasaray Kulübü'ne vereceğiz, onlar kendi taraftarlarına satsınlar biletleri. Onlar gelecek, biz gideceğiz. Fenerbahçe gelecek, biz de oraya gideceğiz. Bunlar olacak. Çağrıyı biz yaptık zaten. Bütün biletler satılmış vaziyette. Full oynayacağız. Umarım tarihe güzel anılarla geçen bir derbi olur. Derbi öncesi sürprizimiz var. Taraftarlarımızla bütünleşen bir sürpriz olacak. Bunun çalışmaları yapılıyor. Herkes beğenecek." 

"Beşiktaş kazansın"
"32 bin civarında kombine ile oynuyoruz. Acayip derecede kombine talebi var. Ama maalesef bu kadar kombine satabiliyoruz. İlk zamanlarda kombine alanlar, hem senelerce stat yapılana kadar bedava maç izlediler, hem de burada ucuza maç izliyorlar. Maçlar sadece zenginlerin gideceği bir yer değildir. Tüm gelir grubundan insanlar maçlara gelmelidir tabii ki.  Bilet fiyatı konusunda taraftar haklı ama biletler karaborsada satılacağına Beşiktaş para kazansın." 

"Bilet fiyatları düşecek"
"İnsanlara da hak vermemek mümkün değil. Dinamo Kiev maçı bilet fiyatlarını da düşürme kararı aldık.Dinamo Kiev maçında bilet fiyatlarında düşüş gerçekleşecek, umarım taraftarlarımız memnun olur."

Yorumlar | 0
üye profil