Fikret Orman'dan Atiba açıklaması!

Fikret Orman'dan Atiba açıklaması!
Yayınlanma Tarihi: 25.03.2019 20:41 | Değiştirme Tarihi: 25.03.2019 20:41

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şenol Güneş'in sezon sonuna kadar sözleşmesi olduğunu, Guti'den istifade etmek istediklerini söylerken, Atiba'nın futbolu bıraktıktan sonra idari ya da teknik kadroda görev alacağını söyledi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Bahçeşehir Beşiktaşlılar Derneği açılışına katıldı. Orman, burada yayıncı kuruluşun sorularını yanıtladı. Milli takım sorusuna verdiği cevapla sözlerine başlayan Beşiktaş Başkanı, şu açıklamaları yaptı:

"CENK'E KAPIMIZ AÇIK"
Cenk bizim evladımız. Ne zaman istiyorsa döner. Onun Premier Lig'de ülkemiz adına da Beşiktaş adına da bir şeyler yapacağına inanıyorum. Burası onun evi ne zaman isterse gelir.

"GUTI ÖNE ÇIKACAK"
Hocamızın sezon sonuna kadar sözleşmesi var, ondan sonra ayrılacak. Guti de biz de futbol oynamış dünya starı, biz de ondan istifade etmek istiyoruz. Hocamız milli takımdan döndükten sonra konuşacağım, Guti'nin biraz daha etkin olmasını istiyoruz. Güvendiğimiz için getirmiştik, biraz da öne çıkması lazım.

"ATIBA GÖREV ALACAK"
Atiba zaten her halükarda Beşiktaş içerisinde yer alacak. Zaten daha evvel konuşmuştuk onunla. Ailesiyle, çocuklarıyla bizim ailemizin bir parçası oldular. Atiba da bizim idari kadro ya da teknik kadroda görev alacak.

Yazın o bölgelere tekrar gideceğiz. Takımın da programı belli olmaya başladı. 18-20 Temmuz'da Japonya'ya gitmiş olacağız. Belki organize edebilirsek yol üstünde Malezya'da bir maç oynamak istiyoruz. Tabii benim tek başıma gitmemin bir etkisi var ama futbol takımının gitmesi ile benim gitmem bir değil. Futbol başkanların değil de oyuncuların oynadığı bir oyun. Bizim starlarımızın oraya gitmesi lazım. Yazın çok daha büyük etki yaratır. Onun için de gideceğiz.