Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fikret Orman'dan Aboubakar itirafı!

Fikret Orman'dan Aboubakar itirafı!

Beşiktaş'ta eleştiri oklarının hedefi haline gelen Aboubakar için, Fikret Orman'dan açıklama geldi.

03.10.2016 21:26

"Beşiktaş'ta paralel yapılanmaya izin vermem" 

Arnavutköy Beşiktaşlılar Derneğinin açılışına katılan Orman, geçen mayıs ayında yapılan ve Yalçın Karadeniz'in yeniden başkan olduğu seçiminin mahkeme tarafından iptal edilmesinin hatırlatılıp, "Karadeniz'in borçlarla ilgili yaptığı çalışmalardan dolayı Beşiktaş yönetiminin karara destek verdiği konuşuluyor. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?" diye sorulması üzerine, "Durumu yönetim kuruluyla istişare edeceğiz. Beşiktaş'ın yönetme yetkisi alan tek kurumu yönetim kuruludur. Divan Kurulu ise istişare kuruludur ve 3 ayda bir toplanarak yönetime tavsiyelerini söyler. Beşiktaş'ta paralel yapılanmaya müsaade etmem. Burası bir parlamento değil. Burada Beşiktaş'ı yönetmek için mücadele ediyoruz. Beşiktaş'ta iktidar olmak isteyen varsa genel kurula gider aday olduğunu söyler, programını açıklar." diye konuştu. Haber ile ilgili metin girin!.

"Aboubakar kendini kanıtlamış bir oyuncu"  

Bu sezon kadroya katılan ve henüz golle tanışamayan Vincent Aboubakar ile ilgili olarak da konuşan Orman, Kamerunlu forvet oyuncusunu sözleşmesini uzatma niyetiyle aldıklarını kaydetti. 

"Aboubakar kendini kanıtlamış bir oyuncu" diyen Orman, şöyle devam etti: 

"Biz onu kiralamak için değil, sözleşmesini uzatmak üzere aldık. Tartışmalar gereksiz ve yersiz. Yeni bir ülkeye geldi. Kendisi duygusal bir arkadaş. Bizim takımımızdaki çocuklar İngilizce, Almanca, Portekizce ve İspanyolca lisanlarına hakim ve o şekilde iletişim kuruyorlar ama Aboubakar Fransızca konuşuyor. O yüzden biraz yalnız kalıyor. Onun o tarafını destekleyeceğiz. Aboubakar kalitesini ispatlamış genç bir oyuncu ve önemli işler yapacağına inanıyoruz."

Yorumlar | 0
üye profil