Fikret Orman çıldırdı!

Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan tecrübeli futbolcu için gerekli öz veriyi yaptığını düşünen siyah beyazlı yönetim, oyuncunun pazarlık etmesine çok sinirlendi.

Yayınlanma Tarihi: 20.01.2015 10:54
Değiştirme Tarihi: 20.01.2015 11:49
Şimdiye kadar Beşiktaş’a ne verdi?
 
Beşiktaş yönetiminin sezon sonu sözleşmesi bitecek olan futbolcularından Atiba ve Mustafa Pektemek’le anlaşma zemini aradığı, fakat iki isimde de çok fazla ısrarcı olmayacağı anlaşıldı. Kanadalı oyuncu Atiba’yla yolları ayırması beklenen siyah beyazlı ekibin, orta sahaya daha ofansif bir futbolcu transfer etmesi beklenirken, Mustafa Pektemek’e ise 1,3 milyon Euro’dan bir kuruş fazla veremeyeceği bildirildi. 25 yaşındaki golcü için gerekli özveriyi yaptıklarını düşünen Fikret Orman ve Ahmet Nur Çebi’nin daha fazla yukarıya çıkmayacağı hatta Pektemek için yapılan bazı olumsuz yorumlardan sonra oyuncudan vazgeçecekleri bile gündeme gelmiş durumda.
 
Bizim verdiğimiz parayı kabul edeceğine…
 
Beşiktaş’a geldiği ilk günden beri sürekli sakatlık problemleriyle uğraşan Mustafa Pektemek’in şu ana kadar 89 maçta 14 gol atması oyuncuyu gözden düşürürken Beşiktaş camiası içerisinde bazı isimlerin Pektemek için “4,5 sezondan beri bizde, o zamanın parası 4 milyon Euro’dan daha fazla fiyata aldık. Beşiktaş’a şimdiye kadar ne verdi? Sürekli sakat, sürekli eksik. 1,7 isteyeceğine ‘ben Beşiktaş’a daha hiçbir şey vermedim, madem 1,3 veriyorsunuz hemen imza atayım’ demesi gerekiyor. Sözleşme yenilemeye yanaşmıyorsa gönderelim gitsin” dedikleri ileri sürüldü.