Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Fikret Orman, Boyko transferinde istediğini bulamadı!

Siyah-beyazlı takımın yedek kalecisi Boyko Malaga'ya kiralandı. Bu transfer için para kazanmayı düşünen başkan Fikret Orman'a olumsuz haber geldi.

04.09.2016 17:30

Beşiktaş'a başkan olduğu günden itibaren Beşiktaş'a büyük bir ekonomik rahatlık getiren Fikret Orman'ın kaleci Boyko konusunda düşündüğü olmayacak gibi görünüyor. Ukraynalı kaleci Boyko'nun sözleşmesinde oynama zorunluluğu bulunmadığını belirten Malaga yöneticisi, "Sözleşmesinde bir satın alma opsiyonu var. İki taraf da memnun olursa, sezon sonunda 4 yıllık sözleşme üzerinde de anlaştık. 6 milyon Euro satın alma opsiyonu var. En az 15 maç oynaması gerektiği gibi bir şart yok" ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Önemli bir takviye
Beşiktaş'tan gelen Boyko transferinin istedikleri bir takviye olduğunu belirten Arnau, "Hocamız bir kaleci ve bir forvet istediğini söyledi. Boyko transferi ile kalede rekabet arttı, 2 genç kalecimiz ile birlikte 4 kalecimiz var" diye konuştu. Beşiktaş'ın 435 bin Euro kiralama bedeliyle gönderdiği Boyko için Fikret Orman, "Geri dönmesi için gönderdik" sözlerini kullanmıştı.

Yorumlar | 0
üye profil