Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fikret Orman: 'Beşiktaş kolay lokma değil'

Fikret Orman: "Beşiktaş kolay lokma değil"

Beşiktaş kafilesi Benfica karşılaşması için Portekiz'in başkenti Lizbon'a gitti! Beşiktaş Başkanı Fikret Orman burada yaptığı açıklamada 'Beşiktaş kolay lokma değil' dedi.

12.09.2016 20:23

Benfica değlasmanında takımını yalnız bırakmayan Fikret Orman, Beşiktaş'ın çok morelli olduğunu dile getirerek, “Beşiktaş’ın hedefleri büyük. Her sene üstüne bir şeyler inşa etmeye çalışıyoruz. Beşiktaş’ın iyi yolda olduğunu herkes bilsin.” dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş'ın olduğu grubu değerlendiren Başkan, şu ifadelere yer verdi: “Çok kolay takımlar değil. Hepsi ülkelerinin önemli takımları. Napoli çok kuvvetli, bu sene de iyi gidiyorlar. Dinamo Kiev kaç sezondur şampiyon oluyor. Benfica kaç senedir başarılı oluyor. Portekiz’in Şampiyonlar Ligi’nde üç temsilcisi var. Kolay bir şey değil. Beşiktaş da kolay lokma olmadığını herkese gösterecek.”

Beşiktaş’ın Spor Toto Süper Lig’de şimdiden en büyük şampiyonluk adayı olarak gösterilmesine karşı çıkan Orman, “Daha ligin başındayız. Hemen şişirmeye başlamamak lazım.” dedi.

Bu arada Türk basın mensuplarının Fikret Orman’dan görüntü ve görüş alması sırasında yabancı bir yolcunun gazetecilere el hareketi yapması ve kameraların önünde bulunması nedeniyle gerginlik yaşandı. Bu kişinin havalimanından ayrılmasıyla gerginlik son buldu.

İşte Beşiktaş'ın gruptaki maçları ve maç tarihleri
13 Eylül Salı
Benfica - Beşiktaş

28 Eylül Çarşamba
Beşiktaş - Dinamo Kiev

19 Ekim Çarşamba
Napoli - Beşiktaş

1 Kasım Salı
Beşiktaş - Napoli

23 Kasım Çarşamba
Beşiktaş - Benfica

6 Aralık Salı
Dinamo Kiev - Beşiktaş

Yorumlar | 0
üye profil