Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
FIFA 17'de En Düşük Puanlı Oyuncu Sargeant: Ben Bile Kendimi Transfer Etmem

FIFA 17'de En Düşük Puanlı Oyuncu Sargeant: Ben Bile Kendimi Transfer Etmem

İngiltere 2. Ligi ekiplerinden Orient'in kalecisi Sergeant, "FIFA 17'de en düşük puan bana verilmiş. Ben bile kendimi transfer etmem. Lütfen puanlarımı yükseltin." dedi.

05.11.2016 15:07

Electronic Arts'ın popüler futbol oyunu FIFA 17'de en düşük puana sahip oyuncu olan Sam Sargeant isyan etti. Daha önce geçen yıl sadece Kariyer modunda yer alan Sargeant, ikinci kez FIFA 17'de olmanın sevincini uzun süre yaşayamadı. Oyundaki puanlarını gören Sargeant, FIFA 17'nin en kötü futbolcusu olarak gösterildiğini görünce şoka uğradı.

FIFA 17'DEKİ PUANI 45

İngiltere 2. Ligi'nde mücadele eden Leyton Orient'in kalesini koruyan Sam Sergeant henüz 19 yaşında. FIFA 17'deki puanı ise sadece 45. Bu durumu öğrenen Sam Sargeant İngiliz basınına konuştu.

"KİMSE BENİ OYNATMAK İSTEMEZ"

Sargeant, "Gerçekçi olmak gerekirse ben bile kendimi takımıma almadım. Ancak bana verilen düşük puanların haksızlık olduğunu düşünüyorum" dedi. Genç kaleci, "Ben bu oyunlarla büyüdüm. En büyük hayalim bir gün yüzümü FIFA serisinde görebilmekti. FIFA 17'de olduğumu öğrendiğimde çok sevindim. Oyuncu kartımı gördüğümde inanamadım. Ancak daha sonra gerçekle yüzleştim. Puanlarıma baktığımda bu oyunda beni kalesinde ben hariç kimsenin oynatmak istemeyeceğini anladım" diye konuştu.

Yorumlar | 0
üye profil