Feyenoord hikaye, Fenerbahçe gruptan çıkar

Feyenoord hikaye, Fenerbahçe gruptan çıkar

Fenerbahçe'nin iki eski futbolcusu Serkan Reçber ve Tanju Çolak, sarı lacivertli takımın UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakiplerini değerlendirdi.

Fenerbahçe'nin iki eski futbolcusu Serkan Reçber ve Tanju Çolak, sarı lacivertli takımın UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakiplerini değerlendirdi.

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi'nde Manchester United, Feyenoord ve Zorya ile aynı gruba düştü. Genel kanı; grubun Şampiyonlar Ligi gruplarını andırması yönünde oldu. İngilizler Fenerbahçe ile aynı gruba düşmekten çok memnun kalmazken görüşlerine başvurduğumuz Fenerbahçe'nin iki eski futbolcusu Serkan Reçber ve Tanju Çolak da sarı lacivertli takımı 2. sıra için favori gördüklerini söylediler.

İNGİLİZLER FENERBAHÇE'DEN KORKTU!

İşte Serkan Reçber ve Tanju Çolak'ın eşleşme hakkında görüşleri:

SERKAN REÇBER
Grubun fantastik olduğunu düşünüyorum. Algının dışında, Fenerbahçe, Manchester United ile birlikte ilk 2'de çıkacaktır. Güçlü camiaların bu tarz gruplardan çıkması kalitesini ve özgüvenini artırır. Grup maçlarında uluslararası tecrübesi yüksek oyuncuların fark yaratması gerekli. Skrtel, Van der wiel, Van persie ve Kjaer sorumluluk alıp, isimlerine ve kariyerlerine yakışır şekilde Fenerbahçe'yi bir üst tura taşıyacak isimler. Zaten üst düzey oyuncular da burada fark yaratmalıdır. Bu isimlerin de bu durumun farkında olduklarını düşünüyorum.

TANJU ÇOLAK
Fenerbahçe ilk ikiye rahat girer. Manchester'dan sonra Fenerbahçe 2. sıranın en büyük adayı. Feyenoord hikaye. Ama Fenerbahçe'ye iki takviye gerekli. Böylece çok daha iyi yerlere gelecektir. 10 numara özellikli bir orta saha gerekiyor. Ayrı çabuk, hızlı bir kanat transferi de lazım. Bu transferlerin de yapılması ile Fenerbahçe bir üst tura rahat çıkacaktır.

Serkan Akkoyun / Sabah.com.tr Spor

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 26/08/2016 16:11:33

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin