Fethullah Gülen: 'Fenerbahçe'yi ele geçirin'

Fethullah Gülen: 'Fenerbahçe'yi ele geçirin'

15 Temmuz'da yönetimi ele geçirmek isteyen FETÖ lideri Fethullah Gülen'in Hakan Şükür ve kardeşi Gökhan Şükür'le çekilmiş yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Fethullah Gülen: 'Fenerbahçe'yi ele geçirin'

15 Temmuz'da yönetimi ele geçirmek isteyen FETÖ lideri Fethullah Gülen'in Hakan Şükür ve kardeşi Gökhan Şükür'le çekilmiş yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Fenerbahçe bize karşı biraz sert ve katı bir tutum içinde . Meşgul olursak inançla hallederiz. Galatasaray Lisesi Türk toplumunun aleyhinde bir yer. Milletin başına musallat olmuşlar. Oradaki arkadaşlarımızın çalışmaları ile Galatasaray Lisesi de yörüngemize girecektir...Hain bir kalkışmayla 15 Temmuz'da darbe yapmaya çalışan FETÖ'nün lideri Fethullah Gülen'in Hakan Şükür ve kardeşi Gökhan Şükür'le çekilmiş yeni bir videosu ortaya çıktı. Gülen'in bu videoda Fenerbahçe ve Galatasaray ile ilgili sözleri gündemi sarsacak cinsten. Gülen'in Fenerbahçe'yi ele geçirmekte zorlandığı, Galatasaray Lisesi için de bir faaliyet yürüttüğü ortaya çıktı. Gülen Şükür'le yan yana oturarak yaptığı konuşmada, "Arkadaşlarımız Fenerbahçe'nin temerrüdünden (diklenmesinden) bahsediyorlar. Bize karşı biraz sert ve katı bir tutum içindeler. Ancak Türk insanı... Biraz meşgul olunca hallederiz. İnancın kendisine ait bir büyüsü vardır. Bu biraz takım makım konusunu aşıyor" dediği belirlendi...ENTEL TALEBELERİ MİLLETE MUSALLAT OLMUŞGalatasaray'ın o tarihte aldığı kötü sonuçlardan da bahseden Gülen "Biraz sürçmeden dolayı moral bozukluğu var. Morali bozmamak lazım. Biraz zafer sarhoşluğu olabilir" diyor. Galatasaray Lisesi için de bir çalışma yürüttüklerini belirten FETÖ Lideri, "Bir lise fakat üniversite gibi Türk toplumunun aleyhinde kullanılmış entel talebeleri var. En zekileri, iyi yetiştirilmişleri milletin başına musallat edilmiş. Ama oradaki arkadaşlarımızın faaliyetleri ile kendi yörüngemize girecektir" diyor.GÜLEN KONUŞURKEN HAKAN BÖREK YİYOR!1994 yılında çekilen bir videoda FETÖ Lideri Fethullah Gülen'in giydiği kıyafet ilk bakışta katoliklerin ruhani lideri Papa'nın kıyafetini andırıyor. Gülen konuşurken Hakan Şükür de kardeşi Gökhan'la birlikte büyük bir iştahla börek yiyor...

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 04/09/2016 12:34:43

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin