'Fernandao'ya ihtiyacımız yok

'Fernandao'ya ihtiyacımız yok

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, transferi gündeme gelen Fernandao ile ilgili Fernandao artı şu gibi oyuncular istiyoruz gibi bir şey yok. Böyle bir temasımız yok, düşüncemiz yok, ihtiyacımız da yok dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, transferi gündeme gelen Fernandao ile ilgili "Fernandao artı şu gibi oyuncular istiyoruz gibi bir şey yok. Böyle bir temasımız yok, düşüncemiz yok, ihtiyacımız da yok" dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Bursaspor'dan gol kralı unvanıyla Fenerbahçe'ye geçen ancak bu sezon kadroya girmekte zorlanan Fernandao'nun takıma tekrar dönüşü ve Aatif'le ilgili transfer söylentilerine set çekti.Tecrübeli teknik adam, "Fernandao artı şu gibi oyuncular istiyoruz gibi bir şey yok. Böyle bir temasımız yok, düşüncemiz yok, ihtiyacımız da yok. Deniz iyileşiyor geliyor. Kubilay yavaş yavaş oynadıkça kendini geliştiriyor. Çek milli takımının santrforu Necid var. Performansı düştüğü için Kubilay'a şans veriyoruz ki bunu da fırsat olarak görüyoruz" ifadelerini kullandı.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 13/10/2016 10:32:09

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin