Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Fernandao'nun akıbeti belli oldu!

Fenerbahçe’de teknik direktör Dirk Advocaat'ın takımda görmek istemediği Brezilyalı oyuncunu Fernandao için yönetimin Asya'da kulüp aradığı öğrenildi

23.09.2016 19:07

Geçen sezon Fenerbahçe’den Fernandao’yu isteyen Demba Ba'nın da oynadığı Çin’in Shanghai Shenhua takımı başta olmak üzere bir çok kulüple temaslarını sürdüren kulüp yönetiminin, BAE ekiplerinden gelen teklifleri de değerlendirdiği biliniyor.

Türkiye Gazetesi’nin haberine göre; sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı kalan Fernandao’nun takımda kalmakta ısrarlı olduğu fakat Fenerbaçe yönetiminin, bu ısrara rağmen sambacıyı Çin'e satarak yeni golcü transfer etmek için kaynak oluşturmak yönünde bir karar aldığı iddia ediliyor.

Advocaat'ın Fernandao'yu takımda düşünmediğini belirtmesi de yönetimin bu kararında etkin rol oynadığı artık bilinen bir gerçek.

İlk darbe UEFA’dan geldi!

Fenerbahçe'nin Brezilyalı forveti Fernandao, ilk darbeyi, UEFA Avrupa Ligi kadrosuna alınmayarak yaşamıştı. Geçtiğimiz sezondan beri fazla kilolarından kurtulamayan Brezilyalı oyuncu Fernandao, Fenerbahçe'nin Hollandalı hocası Dick Advocaat tarafından gözden çıkarıldı.

Eski takımına geri dönebilir

Ocak ayında Fenerbahçe'den ayrılmak isteyen Fernandao, eski takımı Bursaspor'a geri dönebilir.

Robin van Persie'den de umut kesildi

Hollandalı yıldız Robin van Persie'nin ağrılarını, çok sevdiği Dick Advocaat'ın Fenerbahçe'ye gelişi de dindiremedi!

Robin van Persie, salı günü yapılan antrenmana da katılmadı. Tecrübeli forvet Robin van Persie'nin bu tavrı sadece yönetimi ve teknik heyeti kızdırmıyor.

Geldiği günden bu yana kendisine büyük destek veren Fenerbahçe taraftarları da artık Robin van Persie'ye cephe almış durumda. Hollandalı oyuncunun ne zaman hazır hale gelip, Fenerbahçe'ye katkı vereceği soru işareti.

Advocaat’ın planlarında yok!

Fenerbahçe'nin deneyimli hocası Dick Advocaat artık planlarını, Robin van Persie kadroda değilmiş gibi yapıyor!

Yorumlar | 0
üye profil