Fernandao için bomba Beşiktaş iddiası!

Fernandao için bomba Beşiktaş iddiası!

Fenerbahçe'de dördüncü forvet konumuna düşen ve Advocaat'ın planları arasında yer almayan Fernandao, eski hocası Şenol Güneş'in yanına Beşiktaş'a gitmek istiyor.

Forma umudu iyice zayıflayan 29 yaşındaki Fernandao, sürpriz bir hamlenin altyapısını oluşturmaya başladı. Fernandao, Bursaspor'dayken, 22 golle gol kralı olmasında büyük payı bulunan eski hocası Şenol Güneş'in yanına, Beşiktaş'a gitmek istiyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

"Şenol Güneş sıcak bakıyor"
Fernandao aracılar vasıtasıyla zemin yoklamaya başladı. Beşiktaş'ın bu talebe ne yanıt vereceği şimdilik belli olmasa da Vincent Aboubakar'dan memnun olmayan Şenol Güneş'in, Fernandao'ya sıcak baktığı ifade ediliyor.

Fikret Orman yönetiminin de rakamın uygun olması halinde Fernandao konusunda Şenol Güneş'in olası bir isteğini yerine getireceğine kesin gözüyle bakılıyor. Fenerbahçe'nin ise Fernandao'yu devre arasında elden çıkardıktan sonra teknik direktör Dick Advocaat'ın belirleyeceği yeni bir golcü transfer etmesi bekleniyor. 

Fenerbahçe açıklama yaptı
Fenerbahçe Kulübü, sakatlığı dolayısıyla uzun süredir formasından uzak kalan Jose Fernandao'yla ilgili bir açıklama yaptı. 

Brezilyalı oyuncunun Beşiktaş'a haber yolladığı ve Siyah Beyazlı formayı giymek istediğini iddia eden haberi yalanlayan kulüp, Beşiktaş yerine ise "bir başka kulüp" ibaresini kullandı. 

Fenerbahce.org'dan yapılan açıklama şu şekilde:  

Bugün tarihli Fotomaç Gazetesi’nde futbolcumuz Jose Fernandao’nun başka bir kulübe transfer olmak istediğine dair haber yer almaktadır. Bu haber tamamen gerçek dışı ve yalandır. 

Haber adı altında masabaşında üretilen sözde bu haberler ile okuyucularını aldatan çirkin habercilik anlayışını şiddetle kınadığımızı kamuoyuna duyururuz. 

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Görüntülenme : 2651 Güncelleme Tarihi: 04/10/2016 14:55:30
Yayınlanma Tarihi: 04/10/2016 11:11:56

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin