Fenerbahçeli oyuncu Ozan Tufan, Rojin Haspolat ile evlendi!

2015 yılından beri Fenerbahçe'de oynayan Ozan Tufan, nişanlısı Rojin Haspolat'la Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirilen düğünle evlendi. 

Yayınlanma Tarihi: 31.03.2021 21:33
Değiştirme Tarihi: 31.03.2021 21:33
Fenerbahçeli oyuncu Ozan Tufan, Rojin Haspolat ile evlendi!

Ozan Tufan, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un şahitliğinde evlendi. Çırağan Sarayı’nda kıyılan nikâhın diğer şahidi ise Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Emre Belözoğlu oldu. Düğüne çiftin yakınları ve spor camiasından isimler katıldı. 

Fenerbahçe Kulübü, Rojin-Ozan Tufan çiftine 19.07 ayar alyans hediye etti. Ozan Tufan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "19.07 ayar Fenerbahçe logolu alyanslarımız bize uğur getirsin... Her zaman yanımdasın iyi ki varsın, bu özel hediye için teşekkürler Fenerbahçe" dedi. 

Sarı-lacivertli kulüpten çifte hediye edilen alyansla birlikte yazılan özel not şu şekilde: "Ozan Tufan ve sevgili eşi Rojin Haspolat, hayatınızın birbirinizle geçecek bu yeni döneminde, sağlıklı, mutlu ve huzur dolu bir evlilik diliyoruz. Hayatınız boyunca unutulmaz olacak bu özel günde; Fenerbahçe ruhunun işlendiği saf bir bağlılık ve aidiyet sembolü olarak, kutsal armamızı taşıyan 19.07 ayar Fenerbahçe alyanslarının size uğur getirmesini temenni ediyoruz. Sonsuz mutluluklar."

Haber ile ilgili metin girin!.