Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Fenerbahçe'den Feghouli açıklaması! Transfer ücreti ve bonservis bedeli...

Fenerbahçe Kulübü, Sofiane Feghouli ile ilgili yeni bir açıklama yaptı ve bonservis bedeli ile transfer ücretleri hakkında çıkan haberleri yalanladı.

19.08.2015 16:53

Resmi siteden yapılan açıklama şöyle;

"Valencia’nın oyuncusu Sofiane Feghouli hakkında dün yapılan kulüp açıklamamıza rağmen, bugün bazı yazılı basında oyuncunun bonservis bedeli ve transfer ücretiyle ilgili çıkan yalan haberler devam etmektedir.

Açıklamada da belirtildiği üzere, kulübümüz oyuncu Feghouli ve menajeri ile herhangi bir görüşme yapmamış olmasına rağmen bugün tarihli Akşam, Sözcü, Star, Fotomaç, Fanatik, Takvim ve Türkiye gazeteleri bonservis bedeli ve transfer ücretleriyle ilgili yalan habercilik anlayışlarını sürdürmektedirler.

Bu nedenle bir kez daha tekrarlamak isteriz ki, kulübümüz oyuncu Feghouli ile ilgili Valencia Kulübü’ne başvuruda bulunmuştur ve kendilerinden yanıt beklemektedir. Bu gazetelerin, bu tarz yalan ve manipülatif haberlerine itibar edilmemesini ve dün de olduğu gibi bugün ve bundan sonra da bu tür doğru olmayan transfer haberleri için ilgili basın kuruluşlarını SPK’ya şikâyet ettiğimizin bilinmesini kamuoyuna duyururuz.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş."

Yorumlar | 0
üye profil