Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçe'de kırmızı alarm!

Fenerbahçe'de kırmızı alarm!

Otobüse yapılan saldırı yabancıları telaşa düşürdü. Kuyt’la başlayıp Diego Ribas ile sinyallerini veren sancılar sıkıntı çıkardı.

13.04.2015 08:33

Rize maçı dönüşü Trabzon karayolunda saldırıya uğrayan Fenerbahçe’de artçı depremler bir türlü kesilmiyor. Teknik heyet ve yönetim oyuncuları normal hayatlarına döndürmeye çalışırken, Kuyt’la başlayıp Diego ile sinyallerini veren yaprak dökümü yeni bir sıkıntı çıkardı.

Feyenoord ile anlaştığını resmen duyuran Dirk Kuyt’ın hemen ardından alacakları için TFF’ye giden Diego Ribas moralleri bozdu. Yerli yıldızlarıyla herhangi bir sorun yaşamayan kulüp yabancı yıldızları için formül arıyor.

Emenike için transfer iddiaları ve performans düşüklüğü ön plana çıkarken, Sow’un ailesinin endişesi, Meireles’in İngiliz ve İtalyan kulüplerinin kıskacında olması ve Alves’in de Sporting Lizbon tarafından takip edilmesi dikkat çekiyor.

Öte yandan kadroda yer alan Pierre Webo’nun artık 33 yaşına gelmesi ve Kadlec’in de basında huzursuzluğunu yansıtması kafalarda soru işareti oluşturuyor.

Yorumlar | 0
üye profil