Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Karar verildi! Diego Ribas sezon sonu...

Karar verildi! Diego Ribas sezon sonu...

Fenerbahçe büyük revizyon başlıyor.

28.05.2015 17:29

Ligi 2. bitireceği kesinleşen Fenerbahçe’de ilk olarak iç transfer görüşmeleri başlayacak. Öncelik, sözleşmesi biten ancak takımda kalmak isteyen futbolcularda. Aziz Yıldırım, 31 Mayıs itibariyle sözleşmeleri biten Emre Belözoğlu, Egemen Korkmaz, Pierre Webo, Mert Günok ve Selçuk Şahin ile bizzat görüşecek.

Yıldırım daha sonra da sözleşmesi devam eden ancak yüksek maaşları bulunan Diego Ribas, Raul Meireles, Bruno Alves ve Emmanuel Emenike ile bir araya gelecek. Başkan, bu görüşmelerde futbolculardan sürpriz bir talepte bulunacak.

Aziz Yıldırım, oyunculardan garanti ücretlerinde ve maç başılarında indirime gitmelerini talep edecek. Bunu kabul etmeyen futbolculardan, sözleşmesi sona eren isimlerle yollar ayrılacak.

Maaşlar düşüyor
Mukavelesi devam eden oyunculardan ise kendilerine yeni bir kulüp bulmaları istenecek. Özellikle sözleşmeleri süren Diego, Emenike, Alves ve Meireles’in bu talebe nasıl bir tepki verecekleri merakla bekleniyor. Aziz Yıldırım, bu oyuncuların satışından elde edilecek geliri yeni transferlerde kullanacak. Takımdan ayrılacak oyuncular sayesinde maaş bütçesinde de büyük bir azalma olacak.

Yorumlar | 0
üye profil