Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Fenerbahçe yönetiminden sürpriz karar!

Fenerbaçe’de, Van Persie'nin sık sık sakatlanması, Fernandao'nun da güven vermemesi nedeniyle yönetim, transferde önceliği santrfor mevkisine verdi.

26.12.2016 12:42

10 numara arayışını sürdüren Fenerbahçe’de, yönetimi transfer için sürpriz bir karar aldı. Emenike'yi gözden çıkaran Fenerbaçe’de, Van Persie'nin sık sık sakatlanması, Fernandao'nun da güven vermemesi nedeniyle transferde önceliği santrfor mevkisine verdi.

Fenerbahçe, sezonun ikinci yarışında 3 kulvarda birden yarışı sürdürebilmek için transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Teknik direktör Dick Advocaat'ın raporu doğrultusunda arayışlarını sürdüren sarı lacivertli yönetimin ilk 2 hedefi; santrfor ve orta saha oyuncusu.

Emmanuel Emenike'nin disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro dışı bırakılması, Robin van Persie'nin sık sık sakatlanması ve haftada 2 maçı kaldırmaması, Fernandao'nun da güven vermemesi nedeniyle öncelik santrfor transferine verildi.

Ayrıca, topu rakip alana hızlı taşıyacak ve oyunu çift yönlü oynayacak bir orta saha oyuncusu için temaslar hızlandı. Süratli kanat oyuncuları Jeremain Lens ve Volkan Şen'e ayak uydurabilecek kalitede bir orta alan oyuncusu için arayışlarını sürdüren Fenerbahçe yönetimi, şimdilik adı sır gibi saklanan sürpriz bir yıldızın peşine düştü.

DHA

Yorumlar | 0
üye profil