Fenerbahçe, 'Yeni Emre Belözoğlu'sunu arıyor! İşte aranan özellikler...

Fenerbahçe'de sezon sonu futbolu bırakarak sportif direktörlüğe soyunacak olan efsane isim Emre Belözoğlu, Sarı Lacivertli takımda kendi boşluğunu doldurmanın planlarını yapıyor.

Yayınlanma Tarihi: 29.06.2020 12:08
Değiştirme Tarihi: 29.06.2020 12:13
Fenerbahçe, 'Yeni Emre Belözoğlu'sunu arıyor! İşte aranan özellikler...

Fenerbahçe'nin 40 yaşındaki usta ismi Emre Belözoğlu, Yeni Malatyaspor maçında oyuna girerek takımı canlandırmayı başardı ve galibiyette büyük pay sahibi oldu. O dakikalara kadar canlı bir görüntü çizmeyen Sarı Lacivertli ekip, kaptanın 63. dakikada oyuna dahil olmasının ardından büyük bir ivme yakaladı ve geriye düştüğü maçtan dönmesini bilerek 3-2 galip gelerek üst sıralarda tutunmayı bildi.

YENİ EMRE'DE HANGİ ÖZELLİKLER ARANIYOR?

Fenerbahçe'de yeni sezon başlayana kadar takıma liderlik eden teknik sorumlu Tahir Karapınar Emre'nin 1 yıl daha takımda olmasını isteyen açıklamasının ardından taraftar sahadaki bu gücün kaybolmasından dolayı endişeli ve yerinin dolup dolmayacağı konusunda da tereddütte. 

Öte yandan Emre Belözoğlu'nun da en zor görevi kendi boşluğunu dolduracak bir ismi takıma transfer etmek olacak. Sahada bir duruşu olacak, yüreğini her dakika sahaya koyacak ve takımının hakkını savunan ve oyunun gidişatını değiştirecek özellikte bir futbolcu arayan Emre, Sivassporlu Mert Hakan Yandaş'ı Galatasaray'ın elinden alarak imza attırdı ancak 25 yaşındaki oyuncunun tecrübeli yıldızın yerini doldurup dolduramayacağı da merak konusu. (SABAH)