Fenerbahçe'ye Kemal Ademi ve Perotti'den kötü haber!

Süper Lig'de derbide sahasında Beşiktaş'a 4-3 yenilen Fenerbahçe'ye bir kötü haberde 2 futbolcusundan geldi. Sarı lacivertli ekipte Kemal Ademi'de ikinci derece yırtık, Perotti'nin de diz ekleminin arka dış kapsülünde cilt, cilt altı dokularda ve zarlarda yırtılma, diz eklem kapsülünde zedelenme ve kaslarda kısmi yırtık tespit edildiğini açıkladı.

Yayınlanma Tarihi: 30.11.2020 19:06
Değiştirme Tarihi: 30.11.2020 19:06
Fenerbahçe'ye Kemal Ademi ve Perotti'den kötü haber!

Fenerbahçe; Beşiktaş maçında sakatlanan futbolculardan Lemos'un ayak bileğinde kırık tespit edilmediğini, Kemal Ademi'de ikinci derece yırtık, Perotti'nin de diz ekleminin arka dış kapsülünde cilt, cilt altı dokularda ve zarlarda yırtılma, diz eklem kapsülünde zedelenme ve kaslarda kısmi yırtık tespit edildiğini açıkladı.

Sarı-lacivertli kulüpten konuya ilişkin yapılan açıklamada, "Beşiktaş maçında bileğine ağır bir darbe alan futbolcumuz Mauricio Lemos'un radyolojik X-ray görüntülemesinde kırık tespit edilmemiştir. Oyuncumuz Kemal Ademi'nin yapılan muayenesinde ikinci derece yırtık tespit edilmiştir, tedavisine başlanmıştır. Futbolcularımızdan Diego Perotti'nin çekilen MR'ı sonucu diz ekleminin arka dış kapsülünde cilt, cilt altı dokularda ve zarlarda yırtılma, diz eklem kapsülünde zedelenme ve kaslarda kısmi yırtık tespit edilmiş, oyuncumuzun tedavisine başlanmıştır" ifadelerine yer verildi.