Fenerbahçe'ye İngiliz sol bek iddiası! Manchester United'ın eski yıldızı Tyler Blackett imzaya geliyor..

Sol bek için gündemine birçok oyuncu bulunan Fenerbahçe için bir iddia da İngiltere'den geldi. Kanarya'nın Championship takımlarından Reading'te oynayan 25 yaşındaki oyuncuyla görüştüğü ileri sürüldü..

Yayınlanma Tarihi: 08.01.2020 11:39
Değiştirme Tarihi: 08.01.2020 11:39
Fenerbahçe'ye İngiliz sol bek iddiası! Manchester United'ın eski yıldızı Tyler Blackett imzaya geliyor..

Fotomaç'ın dış basından derlediği habere göre Fenerbahçe, bir çok yıldızla yakın temas kurarken, İngiltere'den şaşırtan bir haber geldi... Bu isim, Manchester United altyapısından yetişen bir sol bek!

Şu anda İngiltere Championship Ligi ekiplerinden Reading FC forması terleten oyuncu, atletik fiziği ve asist özelliği ile ön plana çıkıyor. Öte yandan istikrarlı oyunu ile de göz dolduruyor...

Haber ile ilgili metin girin!.

İngiliz basınından yansıyan bilgilere göre Fenerbahçe, Manchester United çıkışlı Jamaika asıllı İngiliz sol bek Tyler Blackett ile ilgileniyor!

Haberde yer alan bilgilere göre Blackett, şu anda Reading'in geleceğe dair planlarının önemli bir parçası olmuş durumda. Mavi beyazlıların vazgeçilmezleri arasında yer alan oyuncu için Fenerbahçe, girişimlerde bulundu.

Haberin detaylarında yer alan bilgilere göre Reading'in oyuncuyu satmaya hevesli olmamasına karşın Sportif Direktör Damien Comolli'nin İngiltere'deki yakın ilişkilerini kullanarak Blackett'i kısa süre içerisinde sarı lacivertli formayı giydirmek için planlarını hazırladığı aktarıldı.