Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçe'ye imza attı! İşte Valbuena'nın ilk sözleri...

Fenerbahçe'ye imza attı! İşte Valbuena'nın ilk sözleri...

Fenerbahçe, yeni transfer Matheu Valbuena için imza töreni düzenledi. İşte Fransız futbolcunun ilk sözleri...

29.06.2017 15:11

Fenerbahçe, Fransız ekibi Lyon'dan transfer ettiği Mathieu Valbuena için imza töreni düzenledi. Fransız futbolcu Sarı-Lacivertli ekipte 28 numaralı formayı giyecek.

Valbuena'nın açıklamaları şöyle;

"Fenerbahçe çok büyük bir kulüp"
İlk günden beri burada çok iyi şekilde ağırlanıyorum. Fenerbahçe gibi bir takımda futbol oynayacak olmak benim için büyük gurur. Emeklerinden dolayı başkana ve herkese teşekkür ediyorum. Buraya gelmek benim için onur, Fenerbahçe çok büyük bir kulüp. Burada çok iyi karşılandım. Şampiyon olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

Haber ile ilgili metin girin!.

"Aykut Kocaman'ı tanıyordum"
Aykut Kocaman'ı önceden tanıyordum. Onunla ilgili pozitif görüşlerim var. Marsilya dönemimden iyi bir hoca olduğunu biliyorum, nerede oynayacağımla ilgili konuşmadık.

"Lider olabilirim ama her maçı kazandıramam"
Geçen sezon Lyon'da sol kanatta oynadım ve kendimi geliştirdim ama burada hocam nerede görev verirse orada oynarım. Futbolda sadece kalite yetmiyor, aklınızı da kullanmanız gerek. Dünyanın her yerinde iyi oyuncular var ama farkı yaratan akıl. Fenerbahçe'nin lider oyuncularından birisi olabilirim ama her maçı kazandıramam.

"Van Persie büyük bir futbolcu"
Taraftarın sevgisini gördüm. Fenerbahçe taraftarı o kadar büyük ki sevgilerini her yerde görebiliyoruz. İyi bir sezon geçirmek için arkamızda olacaklarını biliyorum. Futbolda günden güne her şey değişebilir. Biraz işler iyi gitmemeye başlayınca eleştirilebilirsiniz. Robin kısmına gelecek olursak.. Kendisi çok yetenekli bir futbolcu. Böyle oyuncularla oynamak her zaman keyif verir. Sadece Van Persie değil onun dışında yetenekli oyuncular da var.

"İlk maça kadar hazır olmalıyız"
Burada çok sayıda derbi oynayacağız. Türkiye Lig çok ateşli. Bu atmosfer beni çok etkiledi ve gelme sebeplerimden biri de buradaki futbol aşkı. Son olarka Beşiktaş'a karşı oynama fırsatı bulmuştum evet. Şampiyon oldular şimdi biz şampiyon olmak istiyoruz. Fenerbahçe'nin tüm taraftarları bizim başarımızı istiyorlar. Hedeflerimize odaklanarak ilk resmi maça kadar hazır olmak durumundayız.

Yorumlar | 0
üye profil