Fenerbahçe WinWin kampanyası sona erdi! Ev ve araba kazananlar açıklandı...

Fenerbahçe WinWin kampanyası sona erdi! Ev ve araba kazananlar açıklandı...
Yayınlanma Tarihi: 23.06.2019 11:23 | Değiştirme Tarihi: 23.06.2019 11:23

Fenerbahçe'nin ekonomisine büyük katkı sağlayan WinWin kampanyası, dün gece Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu yaptığı yayınla birlikte sona erdi. Gerçekleşen son yayında ev ve araba ödüllerini kazananlar açıklandı.

Dayanışmanın tarihinin yazıldığı WinWin kampanyası sona erdi. Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu yaptığı WinWin kampanyasında Fenerbahçe'nin ekonomisine oldukça büyük katkı sağlandı. Binlerce kişi Fenerbahçe için ellerinden gelen desteği verdi. 

Programın son bölümünde kampanya çerçevesinde ev ve araba ödüllerini kazananların isimleri açıklandı ve telefon bağlantısı yapıldı.

ERSUN YANAL: "FENERBAHÇE BAŞKA BİR BÜYÜKLÜKTÜR"

Programda İlk olarak söz alan Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, şu sözlerle programın açılışını yaptı; 

"Bizler maça çıkarız. Maça çıkarken heyecan başlar. Şu an daha heyecanlıyım. Tarifsiz bir duygu, anlatılamaz bir duygu yaşıyorum. Büyük Fenerbahçe'nin bir parçası olmak ve bu değeri görmek oldukça büyük bir sevinç. Anlatılacak bir duygu değil bu. Tabii biz de buna layık olmaya çalışıyoruz ve büyük Fenerbahçe'nin istediği sonuçları almak istiyoruz. Fenerbahçe'nin büyüklüğü sadece aldığı sonuçlarla değil. Başka bir büyüklüktür. Bence Türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütü. Bu takımın bir parçası olmak oldukça büyük bir duygu. Başta sayın başkanımız, yönetim kurulumuz olmak üzere hepimiz Fenerbahçe'nin büyüklüğünü ortaya çıkartacak tablonun içindeyiz. Taraftarlar, bu sene bizim şampiyonumuz oldu. Sizleri alkışlamak istiyorum."

Sizlere olan sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bugün Fenerbahçe'nin büyüklüğüne yakışır her şey planlarımız arasında. Hep beraber hedefimiz olan önümüzdeki sezona başlayacağız.

ALİ KOÇ: "GELECEK SEZON İÇİN BANA SÖZ VERDİLER"

Ardından söz alan Ali Koç, öncelikle basketbol takımının oynadığı final serisini hatırlatırken ''Basketbol takımımız finali kaybetti ama yine bir alkışı hak ediyorlar. Maçtan sonra Datome, 5 kez üzgünüm dedi. Gelecek sezon şampiyonluğun sözünü verdiler. Anadolu Efes'i de tebrik ederiz.'' sözlerini kullandı. 

"PARANIN SATIN ALAMAYACAĞI ÖDÜLLER VAR"

Programda dağıtılacak ödüllere dikkat çeken Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, ''Paranın satın alamayacağı ödüller var bu programda. A takımıyla maç yapmak ne demek. Burada öyle şeyler var ki ne para verirseniz verin satın alamazsınız. Sevdiğiniz bir sporcu ile buluşmak, Obradovic ile yemek... Fenerbahçelilerin hayat boyu unutamayacağı ödüller var. Bir futbolcudan video gelmesi unutulmaz bir şey olur. İnşallah bugün ödülleri dağıttığımızda kazananlar çok mutlu olacak.'' dedi.

ALİ KOÇ: "TRANSFERLERİ AÇIKLAYACAĞIZ"

Programa Beyazıt Öztürk'ün "Başkanım bizi transferlerle ilgili aydınlatırsanız seviniriz." sözlerine Ali Koç'tan flaş bir yanıt geldi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, " Transferleri burada söyleyip Ersun Hoca'ya kalp krizi geçirtmeyeyim ama 10-12 gün içinde 3-4 önemli transferi açıklayacağız" dedi.

ALİ KOÇ'TAN GALATASARAY AÇIKLAMASI

Her kulüple iyi ilişlileri olduğunu dile getiren Ali Koç, "Galatasaray'ın stadında güzel karşılandık. Fakat onların taraftar grubu ne hikmet ise beni hep hedef seçiyorlar. Bu sene çok üzüldük. Bu sene ligler başladıktan sonra yapısal reformlar yapmayı planlıyorduk. Bu sezon kriz yönetmekle geçti. Şu anda işler gayet yolunda. Biz uzun vadede yolumuza bakıyoruz." dedi.

Ali Koç sözlerini "Biz söyleyeceğimiz şeylerin %3'ünü söylüyoruz. Bazen gücüme gidiyor. Biz bu kadar fedakarlık yaparken insanların bulunduğumuz durumun ciddiyetine varmamasına üzülüyorum. İnşallah omuz omuza bu kötü günlerden beraber çıkacağız. Umut insanın yakıtıdır. Umudu olmayan insanlar çok sıkıntılı insanlardır. Umuda çok önem veren insanım. Fenerbahçe'nin olduğu yerde her zaman umut vardır, ışık vardır. Bu sezon şampiyonluk sözü vermedik. Fenerbahçe için şampiyonluk ve şampiyonlar liginde olmak başarıdır. Aday olmadan önce babamla konuştum. 'Ben senin yerinde olsam aday olmam çünkü en alttan başlayacaksın" ifadeleriyle sürdürdü.

ERSUN YANAL: "ŞAMPİYON BİZ OLACAĞIZ"

Gelecek sezon için iddialı konuşan Ersun Yanal, "Başarı sadece bir kurumun içindeki belirli kişilere ait değildir, bizim tüm camiamıza ihtiyacımız var. Biz bir bütünüz. Bunu bu sene çok güzel bir şekilde ortaya koyduk. Futbol takımı, tarihin en kötü performanslarından birini geçirse de taraftarın desteğini aldı. Biz büyük ve güçlü bir aileyiz. Gelecek sezon bizim için önemli bir sınav. Önümüzdeki sezon şampiyon olacağız. Diğer takımlarımız yarışacak ama onlar kendilerine göre bir sıralama belirlesin çünkü biz şampiyon olacağız" dedi.

RIDVAN DİLMEN: ''ERSUN YANAL VE COMOLLI'NİN BERABER BAŞLAMASI AVANTAJ''

WinWin'e telefon bağlantısıyla katılan Rıdvan Dilmen ise Ersun Yanal ve Comolli'nin yeni sezona beraber başlamasının öneminden bahsetti. Dilmen, ''Kulübümüz bir yıldır sıkıntılı bir süreç yaşıyor. Taraftarlarıyla birlikte bu süreci açmak için bir çalışma yürütülüyor. Ersun Yanal ile en büyük avantajımız takımı sezon başında alıyor oluşu. Geçen sene hatalar yapıldı. Bu hatalardan aranarak Ersun Yanal ve hatta Comolli'nin beraber yeni sezona başlamasını avantaj olarak görüyorum.'' şeklinde konuştu. 

''TRANSFERLERDEN ÇOK ÜMİTLİYİM''

Transferlerden de ümitli olduğunu belirten tecrübeli spor yorumcusu, ''Ben 87-88 sezonunda benzer şeyleri yaşadım. Büyük takımlarda olur böyle şeyler. Kötü başlarsanız kötü gider. Yeni sezonda ilk 5 haftanın çok önemli olacağını düşünüyorum. Ben transferlerden de çok ümitliyim. Daha doğru olacaktır. Güzel günlerin bu sezon geleceğini düşünüyorum.'' ifadelerini kullandı.

FENERBAHÇE WINWIN ÖDÜLLERİ

İstanbul'da 4, Ankara'da 1 olmak suretiyle toplam 5 konut, 

10 adet 2019 model Fiat Egea,

10 adet Ford Touneo,

Altı gece yedi günlük New York turu,

Ödül kapsamına dahil olan hizmetler:

- Türk Hava Yolları ile İstanbul-New York-İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti

- New York şehir merkezinde 4* otelde 6 gece oda-kahvaltı konaklama

- New York Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri

- Programda belirtilen tüm turlar

- Tur boyunca Türkçe rehberlik hizmeti (Rehberlik hizmeti New York Havalimanı'nda başlayacak olup tur dönüşü New York Havalimanı'nda son bulacaktır)

- Yurt dışı seyahat sağlık sigortası

Ödülü kazanan kişiler sadece tur tarihlerinden birinde ödülden yararlanabilir. Farklı bir tarih ve uçuş için geçerli değildir.

Uçuş Detayları:

29 Eylül – 05 Ekim

29.09.2019 TK003 IST-JFK Kalkış saati: 06:50 Varış saati: 10:50

05.10.2019 TK004 JFK-IST Kalkış saati: 13:25 Varış saati: 07:05(*06 Ekim)

17 – 23 Ekim

17.10.2019 TK003 IST-JFK Kalkış saati: 06:50 Varış saati: 10:50

23.10.2019 TK004 JFK-IST Kalkış saati: 13:25 Varış saati: 07:05(*24 Ekim)

10 – 16 Kasım

10.11.2019 TK003 IST-JFK Kalkış saati: 08:15 Varış saati: 12:45

16.11.2019 TK004 JFK-IST Kalkış saati: 13:25 Varış saati: 07:05(*17 Kasım)

Talihlinin ödül kapsamına dahil olan hizmetler dışında yapacağı şahsi harcamalar, pasaport/ vize vb masraflar kişinin kendi sorumluluğundadır. Kulüp tur kapsamı içerisinde yer almayan hiçbir işlem ve harcama konusunda sorumluluk almaz.

Cem Yılmaz gösterisine iki kişilik davetiye,

Nikah, düğün ve doğum günü gibi etkinliklere Fenerbahçe Ali Koç'u davet etme,

Yeni sezonda oynanacak müsabakada yönetim locasında başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle maç izleme, 

Yeni sezonda geçerli bir yıllık Süper Lig kombine bileti, 

Yeni sezonda geçerli Fenerbahçe basketbol takımı Ülker Arena'da oynanacak müsabakalarda geçerli bir yıllık kombine, 

Futbol takımı oyuncularıyla buluşma olanağı, 

Futbol takımı oyuncularından birini nikah şahidi yapma,

YouTube kanalında istediğin basketbolcuyla challenge yapma,

YouTube kanalında istediğin futbolcuyla challenge yapma,

Futbol takımı oyuncularıyla maç yapma,

Futbol takımıyla deplasmana gitme,

Al Koç'la öğle yemeği,

Alex de Souza ile yemek ve imzalı forma,

Futbol takımıyla yemek yeme,

İstediğin sporcudan görüntülü mesaj,

Fenerbahçe Futbol Takımı Teknik Direktörü ve takım kaptanıyla yemeğe çıkma, 

Basketbol takımıyla buluşma, yemek yeme, koç ve kaptanla yemeğe çıkma,

Yeni sezon çubuklu forması