Volkan'dan şok sözler! Soyunma odasına arkadaşlarına bağırdı

Fenerbahçe'nin tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel'den takım arkadaşlarına isyan...

Yayınlanma Tarihi: 09.02.2015 10:08
Değiştirme Tarihi: 09.02.2015 11:33

Fenerbahçe tek kale oynadığı ve sayısız gol pozisyonunu cömertçe harcadığı Trabzonspor maçında kaçan iki puana kahroldu. Karşılaşma sonunda ise soyunma odasında isyan ve tepki vardı... Teknik Direktör İsmail Kartal, futbolcularına karşı elde edilen beraberlik üzerine sessiz kalırken, çok üzgün olan Volkan Demirel öfkeliydi...

Haber ile ilgili metin girin!.
Etkili ve baskılı oynamalarına rağmen kaçırdıkları gollere inanamadığını kaydeden Volkan, “Beyler bu kadar gol kaçar mı? Adamları ceza sahasına hapsettik, nefes aldırmadık. Topu bir türlü kalesinin içine gönderemediniz. Böyle puan kaybedilmez. Atın artık şu golleri” diyerek sert bir şekilde konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.  
Volkan’ın bu isyanı karşısında takımın golcüleri sessiz kalırken, soyunma odasında kimsenin ağzını bıçak açmıyordu. Kaçan galibiyet sonrası en üzgün isimler golcülerdi. Emenike soyunma odasında başını elleri arasına almış ve “Nasıl bu golleri atamam” diye kendi kendine kızıyordu.

Webo ve Sow da keyifsizdi. İki futbolcu da sessizce bir köşede beklediler. Onların bu üzgün halini gören kaptan Emre Belözoğlu da onları teselli eden isim oldu. Takım arkadaşlarıyla konuşan ve Trabzonspor maçını geride bırakmalarını isteyen Emre Belözoğlu, soyunma odasında moral aşılamaya çalışan kişiydi.

Teknik Direktör İsmail Kartal ise maç sonunda soyunma odasında sessiz kaldı. Futbolcularına karşı elde edilen beraberliğin ardından bir konuşma yapmayan Kartal, kişisel görüşmeyi tercih etti. Futbolcularıyla tek tek konuşan ve genel olarak oyundan memnun olduğunu söyleyen Kartal, şanssızlıklarını kıramadıklarını, bu nedenle galibiyeti kaçırdıklarını ifade eden açıklamalarda bulundu. Trabzonspor maçında futbolcularının ellerinden gelen her şeyi yaptığını ifade eden Kartal, futbolda bazen böyle şanssız günlerin olduğunu belirtip, “Önümüze bakalım” mesajı verdi.
İlgili Sayfalar: Spor