Fenerbahçe Vedat Muriqi transferini KAP'a bildirdi!

Fenerbahçe Kulübü, golcü oyuncu Vedat Muriqi'nin Lazio'ya transfer olduğunu KAP'a bildirdi. Sarı lacivertli ekip 17,5 milyon euro net, 2,5 milyon euro bonuslarla toplam 20 milyon euroluk bonservis bedeli karşılığında Muriqi'in Lazio'ya transfer olduğunu duyurdu.

Yayınlanma Tarihi: 15.09.2020 20:17
Değiştirme Tarihi: 15.09.2020 20:17
Fenerbahçe Vedat Muriqi transferini KAP'a bildirdi!

Fenerbahçe, Vedat Muriqi'nin İtalyan ekibi Lazio'ya transfer olduğunu KAP'a bildirdi. Sarı lacivertli ekip bonuslarla birlikte bu transfer için 20 milyon euro bonservis bedeli kazanacak. Vedat Muriqi'nin başka bir takıma transferi halinde ise satıştan %5'lik pay alınacak.

Fenerbahçe'den KAP'a yapılan açıklama;

Sağlık kontrollerinin tamamlanması ile p rofesyonel futbolcumuz Vedat Muriqi'in İtalyan Kulübü S.S. Lazio'ya, oyuncunun tarafımızla olan sözleşmesinin 17.500.000 Avro net bedelle feshi karşılığında transferi konusunda taraflarca anlaşma sağlanmıştır.

Transfer bedeline ilaveten, S.S. Lazio kulübünün sportif sonuçlarına bağlı olarak S.S. Lazio, Kulübümüze aşamalı olarak azami net 2.500.000 Avro bonus bedeli ödeyecektir.

Ayrıca, S.S. Lazio tarafından Futbolcunun ileride diğer bir kulübe transferi halinde S.S. Lazio tarafından elde edilecek transfer bedeline bağlı olarak Kulübümüze %5 bonus bedeli ödeyecektir.

LAZIO TRANSFERİ SOSYAL MEDYADAN BÖYLE DUYURDU

Haber ile ilgili metin girin!.