Fenerbahçe ve Beşiktaş yine karşı karşıya!

Fenerbahçe ve Beşiktaş yine karşı karşıya!
Yayınlanma Tarihi: 30.03.2017 12:57 | Değiştirme Tarihi: 30.03.2017 12:57

Beşiktaş ile Fenerbahçe Lens transferi için karşı karşıya geldiler...

Beşiktaş’ın Lens için devreye girmesi Fener’i harekete geçirdi. Sunderland ile yapılacak görüşme erkene alındı. Lens'in Fener'i istemesi Sarı-Lacivertli yönetimin kozu olacak. Ancak kiralama ücreti biraz artacak.

Mehmet Ekici, Emre Mor derken Fenerbahçe son 4 ay içinde 3. kez Beşiktaş ile karşı karşıya geldi. Fenerbahçe'nin 1 sezon için Sunderland'dan kiraladığı Jeremain Lens için Beşiktaş'ın devreye girmesi ve İngiliz kulübüne gelecek sezon için teklifte bulunması Fenerbahçe yönetimini hem kızdırdı hem de harekete geçirdi. Fenerbahçe yönetimi Nisan sonunda Sunderland ile yapmayı planladığı görüşmenin erkene alındığı ve bu şekilde Siyah-Beyazlı kulübün yaptığı hamleye cevap verildiği ifade edildi. Ancak Fenerbahçe'nin problemi sadece Beşiktaş değil. Sunderland kulübünün Lens'i kiralama seçeneğinden önce satmayı planladığı da gelen haberler arasında. Fenerbahçe bu problemi de aşmak zorunda.

Sunderland'in ilk tercihi satmak...
Eğer Sunderland satmak için diretirse Fenerbahçe bu transer için oyuncu satarak kaynak oluşturmak durumunda. Sunderland kulübü kiralamayı kabul etse bile Beşiktaş'ın fiyat yükseltmesi nedeniyle transferin maliyeti biraz artabilir. Fenerbahçe yönetimi bir yandan Lens de bir yandan Sunderland'i makul bir yerde tutmaya çalışacak. Lens'in Fenerbahçe'de oynama isteği Sarı-Lacivertli yönetimin en büyük kozu olacak.