Fenerbahçe son dakika duyurdu! Gökhan Gönül yeniden Fenerbahçe'de...

Fenerbahçe yeni sezon için transfer çalışmalarına tüm hızla devam ediyor. Gelen son dakika haberine göre Fenerbahçe, Mert Hakan Yandaş transferinin ardından Gökhan Gönül'ü de açıkladı. 

Yayınlanma Tarihi: 06.08.2020 17:10
Değiştirme Tarihi: 06.08.2020 17:10
Fenerbahçe son dakika duyurdu! Gökhan Gönül yeniden Fenerbahçe'de...

Süper Lig'de yeni sezon transfer çalışmalarına başlayan ve bomba gibi haberlerle gelen Fenerbahçe'de 2. transfer duyuruldu. Fenerbahçe, Mert Hakan Yandaş'ın ardından Gökhan Gönül'ü de kadrosuna kattığını açıkladı.

Fenerbahçe, eski oyuncusu Gökhan Gönül'ü 1+1 yıllığına kadrosuna kattığını açıkladı. Sarı lacivertli kulüp transferi, "Her yarım kalan hikaye, mutlu bir sonu hak eder..." mesajıyla paylaştı

Menajeri Ahmet Bulut ile kulüp binasına gelen Gökhan Gönül burada resmi sözleşmeye imza atarak Fenerbahçe'nin oyuncusu oldu.

Gökhan Gönül'ün açıklamaları şu şekilde:

"Kariyerim boyunca birçok röportaj verdim ama hiç bu kadar heyecanlandığım, mutlu olduğum bir gün hatırlamıyorum. İmza töreninde de, inşallah birçok şey konuşmak isterim. Şunu söyleyebilirim ki jübile yapmaya değil şampiyon olmaya geldim"

"Ailesinden uzun süre ayrı kalıp tekrar yuvasına dönmüş biri olarak ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Çok röportaj verdim ama hiç böyle heyecanlı değildim."

"Tekrar bana bu formayı giymeyi nasip eden Allah'a, başkanım Ali Koç'a, Emre Belözoğlu'na yönetim kuruluna teşekkür ediyorum"