Fenerbahçe: Şike Kumpasını Kuranların Yargıdan Kaçabilmesi Mümkün Değildir

Fenerbahçe: Şike Kumpasını Kuranların Yargıdan Kaçabilmesi Mümkün Değildir

Fenerbahçe kulübü resmi sitesi üzerinden yaptığı açıklamada, "kumpasını kuranların yargıdan kaçabilmesi mümkün değildir." dedi.

Geçen hafta bir televizyon programında FETÖ/PDY'nin futbol ve spor içerisindeki yaygınlığını dile getiren Aziz Yıldırım, avukatı aracılığıyla kulübün internet sitesinden FETÖ/PDY ile ilgili yeni bir yazı paylaştı.

Yayınlanan yazı şu şekilde;

GİZLİ TANIK VAR

"Son birkaç gün içinde yazılı ve görsel medyada, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan FETÖ/PDY çatı iddianamesinde "YAĞMUR" şeklinde isimlendirilen gizli tanığın ifadesinden bir takım alıntılar yer almaktadır.

"AÇIKLAMALAR GERÇEK DEĞİL"

Bu haberlerde yer alan içerik, ilk kez İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülmekte olan "Şike Kumpası Soruşturması" kapsamında İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Sayın Fuzuli Aydoğdu tarafından şahsıma sorulmuştur. Söz konusu soruşturma tahtında alınan ve dosyada mübrez ifademde de belirttiğim üzere gizli tanık "Yağmur'un" beyanları gerçek değildir ve beyanların gerçek dışı olduğunu tevsik eder pasaport kayıtları da Cumhuriyet Savcılığı'na sunulmuştur.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 01/09/2016 18:10:41

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin