Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

İngiliz kulübü Fenerbahçe'nin yıldızı için geliyor

Ada basınında yer alan haberlere göre İngiliz kulübü Fenerbahçe'nin yıldız ismini transfer etmek için İstanbul'a geliyor.

19.07.2014 22:38

Ada basınında yer alan haberlere göre İngiliz kulübü Fenerbahçe'nin yıldız ismini transfer etmek için İstanbul'a geliyor.

Premier Lig yolcusuFenerbahçe'nin Portekizli yıldızı Raul Meireles, Premier Lig yolunda. Transfer döneminin başında da adı Premier Lig kulüpleriyle anılan yıldız futbolcu için iddialar bu kez çok ciddi. Haber ile ilgili metin girin!.Uzun süredir West Ham United'ın gündeminde olan Meireles için İngiliz kulübünün resmi teklif hazırlığında olduğu aktarıldı. Kadrosuna transfer döneminde Enner Valencia, Zarate, Kouyate gibi isimleri katan West Ham United'ın orta sahaya yapacağı takviye için ilk hedefinin Meireles olduğu ve yakın zamanda Fenerbahçe'ye ilk ciddi teklifini yapacağı belirtildi. Haber ile ilgili metin girin!.İngiliz medyasında yer alan haberlerde West Ham'ın transfer dönemi başında nabız yokladığı Meireles için 6 milyon Euro'luk bir teklif sunacağı da okuyuculara aktarıldı.Hatırlanacağı üzere Raul Meireles iki sezon önce Chelsea'den 10 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında transfer edilmişti. Meireles giderse Cristian kalıyorOrta sahada alternatifli bir kadroya sahip olan Fenerbahçe'de Holmen'in gitmesine kesin gözüyle bakılırken Meireles'in ayrılması durumunda Cristian Baroni'nin takımda kalacağı belirtildi.
Yorumlar | 0
üye profil