Fenerbahçe rakibi Benfica'dan hangi ismi istiyor?

Fenerbahçe rakibi Benfica'dan hangi ismi istiyor?
Yayınlanma Tarihi: 05.08.2018 11:57 | Değiştirme Tarihi: 05.08.2018 11:57

Fenerbahçe transfer çalışmalarına devam ediyor. Fas basını Benfica'dan ayrılması beklenen Adel Taarabt'ın Fenerbahçe'ye yakın olduğunu iddia etti.

Uzun zamandır hasret kaldığı şampiyonluk sevinicini yeniden yaşamak isteyen Fenerbahçe transfer çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

En az bir stoper, bir de forvet transfer yapmak isteyen Fenerbahçe için Fas basını Benfica’dan ayrılması beklenen Adel Taarabt’ı kadrosuna katmak istediğini ileri sürdü.

FAS’TA ADEL TAARABT İDDİASI

F.Bahçe’nin bundan sonraki transfer planı; bir stoper, bir de forvet takviyesi yapmak. Ancak Fas basını Kanarya’ya on numara yazdı.

Sarı-lacivertlilerin, Benfica’dan ayrılması beklenen Adel Taarabt’ı kadrosuna katmak istediği ileri sürüldü. Fransa’nın Nantes kulübüne katılmak üzereyken maaş konusunda anlaşamaması nedeniyle masadan kalkan 29 yaşındaki Faslı oyuncu için Fenerbahçe’nin devrede olduğu kaydedildi. Kariyeri boyunca istikrarlı forma şansı bulamayan Taarabt; Lens, Tottenham, QPR, Fulham, Milan, Benfica ve son olarak Genoa (kiralık) forması giymişti.