Fenerbahçe Nuri Şahin'i istiyor...

Fenerbahçe Nuri Şahin'i istiyor...

Fenerbahçe, Emre Belezoğlu'ndan sonra yaşadığı yaratıcı ortasaha sıkıntısını Nuri Şahin ile çözmeyi planlıyor.

Fenerbahçe, ortasahada yaşadığı sıkıntıyı çözmek için Nuri Şahin'e teklif yapmaya hazırlanıyor. Emre Belezoğlu'nun ayrılmasının ardından bir türlü istediği ortasaha transferini gerçekleştiremeyen sarı-lacivertli kulüp bu kez aradığını buldu. Nuri Şahin'i devre arasında kiralamak isteyen Fenerbahçe, memnun kalınırsa yıldız ismin bonservisini alacak.

Fenerbahçe’de Emre Belözoğlu sonrasında yaşanan yaratıcı orta saha sıkıntısını sezon başında büyük uğraş verilmesine rağmen çözemeyen yönetim, devre arası planlarını erken şekillendirmeye başladı...

Sarı-Lacivertliler’in gündeminin ilk sırasındaki ismin ise, daha önce birçok kez Türk takımlarıyla anılan Nuri Şahin olduğu öğrenildi. Halen Dortmund’un kadrosunda yer alan, ancak bu sezon 5 maçta hiç süre alamayan 29 yaşındaki futbolcu için en kısa zamanda Almanlar’ın kapısının çalınması gündemde.

Fenerbahçe’nin öncelikli teklifi sezon sonuna kadar kiralama olacak. Eğer milli yıldız beklentileri karşılayabilirse o zaman sezon sonunda Dortmund ile bonservis pazarlığı başlayacak.

Nuri de sıcak bakıyor
Yakın geçmişte Türkiye fikrine pek sıcak bakmayan Nuri Şahin’in artık düzenli olarak forma giyebileceği bir seçeneğe olumlu yaklaştığı, Fenerbahçe gibi üst düzey hedefler peşinde koşan bir ekibe de ‘evet’ demesinin yüksek olasılık olduğu gelen haberler arasında.

Kariyerinin en iyi zamanlarını Dortmund’ta yaşayan Nuri Şahin, daha sonra Real Madrid’e, oradan da Liverpool’a transfer olmuş, ancak İngiltere’de beklentilerin altında kalınca 2012-2013’te tekrar Almanya’ya dönmüştü.

Görüntülenme : 660 Güncelleme Tarihi: 30/09/2016 10:28:39
Yayınlanma Tarihi: 30/09/2016 10:05:45

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin