Fenerbahçe'nin yeni transferi Papiss Cisse'den samimi açıklamalar

Fenerbahçe'nin yeni sezonda kadrosuna kattığı Senegalli oyuncu Papiss Cisse, canlı yayında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

Yayınlanma Tarihi: 07.10.2020 14:48
Değiştirme Tarihi: 07.10.2020 14:48
Fenerbahçe'nin yeni transferi Papiss Cisse'den samimi açıklamalar

Fenerbahçe'nin yeni transferi Papiss Cisse'nin açıklamaları şöyle:

Transfer süreci iyi geçti. Başka takımlardan da teklif aldım ama Fenerbahçe'yi seçmek kolay oldu. Çok şükür ki buradayım, Fenerbahçe'nin futbolcusuyum. Fenerbahçe hiçbir futbolcunun reddemeyeceği bir kulüp. Teklif geldiğinde bir saniye bile düşünmedim. Büyük bir camiadayım ve burada olduğum için çok mutluyum.

Fenerbahçe ileri ucundaki çeşitlilik benim için rekabet ortamı demek. Bu rekabet elbette benim için güzel olacak.

Bonservisim elimdeydi. İngiltere'ye gittim ve biraz ailemle vakit geçirdim. Teknik direktörümüz Erol Bulut ve Emre Belözoğlu ile görüştük. Konuşmaların sonucunda da buradayım. Fenerbahçe'de olduğum için çok mutluyum. Burada oynamaktan kim heyecan duymaz?

Forvet oyuncusu olarak, skor yapması gereken bir oyuncu olarak her zaman pozitif kalmaya çabalıyorum. Motivasyonumu her zaman yüksek tutmak zorundayım. Hedefim gol atmak ama bireysel değil takım hedefi öncelikli olan, o da şampiyon olmak.

Yedek kaldığında suratının asıldığınu görüyoruz. Burada bu sorun olur mu?" sorusuna Cisse: "Tabi ki hayır. Hocamızla Alanya'da beraber çalıştık. Kendisi beni tanıyor. Normal olarak hiçbir futbolcu yedek kalmak istemez. Oynamak mutlu eder oyuncuyu.

Eskiden Sow, Niang, Dia bana sık sık Fenerbahçe'yi anlatırdı. Transferimin açıklandığı videoyu izledikten sonra da çok güldüm, o sırada kulüpteydim...

Transferimin açıklandığı videoyu izledikten sonra çok güldüm, rahatsız olmadım. Teşekkür ediyorum. Video çok şey anlatıyor, beni çok mutlu etti

Bu formayı haketmek istiyorum. Göstereceğim performansla bunu da ortaya koymam gerekiyor. 19 yaşında profesyonel oldum. Her oyuncu kadar sahanın içinde olmak isterim.