Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Fenerbahçe'nin Yeni Tişörtü Satış Rekoru Kırdı

Fenerbahçe'nin Yeni Tişörtü Satış Rekoru Kırdı

Fenerbahçe'de 'Sonucu Belli Derbiye Özel Hello Kitty' tişörtleri adeta kapışıldı. Taraftarlar, Ülker Stadı'ndaki Fenerium mağazasında vitrindeki mankenin üzerinde olan tişörtü bile aldı.

22.11.2016 14:43

Fenerbahçe'de, Galatasaray derbisi sonrası skorbordda satışı duyurulan tişörtler rekor bir satış rakamına doğru gidiyor... Derbi sonucundan emin olan sarı lacivertliler, Hello Kitty ile anlaşma yaptıkları gün karar verdikleri tişörtün çalışmasına o gün başladılar ve derbi sonuçlanır sonuçlanmaz da satışa sundular.

ÇOK BEĞENiLDi

Bu tişörtler 1 saat içinde 5 bin adet satış rakamına ulaşırken, Fenerium taleplere yanıt vermekte zorlandı. Hatta dolup taşan Fenerium mağazasında vitrindeki mankenin üzerinde olan tişört bile satıldı. Sarı lacivertli taraftarlar tarafından büyük ilgi gören 'Sonucu Belli Derbiye Özel Hello Kitty' tişörtleri, yarından başlayarak tüm Türkiye'deki Fenerium mağazalarında da satışta olacak.

1 saatte 5 bine ulaşan tişört satışının rekor kıracağı düşünülüyor. Tüm Türkiye'deki Fenerium'larda satışa sürülecek özel tişörtler, Fenerbahçe taraftarları tarafından oldukça beğenildi.

Yorumlar | 0
üye profil