Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Fenerbahçe'nin yeni sezon formaları hazırlandı...

Fenerbahçe'nin 2016-2017 futbol sezonunda giyeceği forma belli oldu. İşte yeni formalar...

18.07.2016 16:47

Fenerbahçe'nin yeni sezon formaları '110 yıllık tutku' teması ile oluşturuldu. Yeni formalar, 19.07 tarihinde satışa sunulacak.

Fenerbahçe futbol takımlarının 2016/17 futbol sezonunda giyeceği formalar
110. Yıl Efsane Çubuklu Forma
Fenerbahçe’nin vazgeçilmezi Efsane Çubuklu Forma tasarımında bu sezon efsane oyuncu Lefter Küçükandonyadis ile birlikte anılan döneme ait olan çubuklu formadan esinlenildi ve çubuklar hafifçe daraltılarak kullanıldı. Tasarımda adidas’ın ikonik üç bantı ilk kez formanın yanlarında yer alıyor. #110YıllıkTutku sloganıyla, Fenerbahçe’nin büyük taraftarıyla buluşan formanın ensesinde bulunan 110. Yıl yazısını, yine ense bölümünde bulunan, kulüp renklerindeki küçük bayrak görünümlü parça tamamlıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

110. Yıl Deplasman Forması
2016/17 sezonu Fenerbahçe Deplasman Forması, 1 yıllık aradan sonra beyaz ağırlıklı tasarımı ile öne çıkıyor. Kolların ucundaki sarı lacivert detay ile birleşen sade tasarımı, bir yenilik olarak yanlarda yer alan, adidas’ın ikonik üç bantı tamamlıyor. Futbolcuların performansına üst düzey katkı sağlayacak Climacool teknolojisine sahip adidas 2016-2017 Fenerbahçe Deplasman Forması’nın şıklığını, ensede bulunan kulüp renklerindeki küçük bayrak görünümlü parça ve kulübün 110. yılını kutlayan ensedeki 110. Yıl yazısı tamamlıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

110. Yıl Üçüncü Forma
Fenerbahçe 2016/17 sezonunda hem iç saha hem de dış saha alternatifi olarak tasarlanan antrasit renkteki üçüncü forma geleneği, kulübün ait olduğu İstanbul şehrinin gece siluetinden etkilenilen tasarım ile buluştu. Antrasit rengi ile asil bir görünüm kazanan formanın altın rengi detayları da şıklığını tamamlıyor. adidas’ın ikonik üç bantının omuzlarda yer aldığı tasarımı, yine ensede bulunan 110. yıl yazısı ve kulüp renklerindeki küçük bayrak görünümlü parça tamamlıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil