Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Fenerbahçe'nin söylediği Beşiktaşlı kim?

Fenerbahçe Beşiktaş derbisinden sonra Şenol Güneş'in yaptığı açıklamalara, sarı-lacivertli kulübün verdiği yazılı yanıt yeni bir tartışma başlattı.

05.12.2016 14:14

Haftasonu oynanan Fenerbahçe -Beşiktaş derbisi geride kaldı; fakat tartışması halen sürüyor. Derbi sonrası gerek Fenerbehçe gerekse Beşiktaş tarafından gelen açıklamalarla ateşi iyice harlanan tatışmada en son sarı-lacivertli kulübün yaptığı yazılı açıklamadaki üstü kapalı ifadeler kafaları karıştırdı.

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'in “Fenerbahçe'den bize gelmek isteyen bir futbolcu oldu” sözlerine karşılık Fenerbahçe’de aynı şekilde üstü kapalı ilginç bir açıklamada bulundu. Fenerbahçe yönetimi Güneş'in "Kadronuzda bize gelmek isteyen oyuncu var" sözüne "Geçmişten günümüze ve hatta şuan ki Beşiktaş Profesyonel Futbol Takımı oyuncularından aracılar vasıtasıyla tarafımıza haber göndererek, takımımıza transfer olma arzusunu ileten birçok futbolcu olmuştur." şeklinde cevap vermesi "acaba bu oyuncu kim?" sorusunu gündeme getirdi.

Sporx'de yer alan habere göre; Sarı-lacivertli yönetimin kasteddiği futbolcunun Beşiktaş kadrosu içinde yer alan Veli Kavlak olduğunu iddia edildi. Veli Kavlak'ın Beşiktaş kulübü ile sözleşme yenilemeden yaklaşık bir ay öncesinde Fenerbahçe kulübü başkanı Aziz Yıldırım'la görüşmek için bir menajerden yardım istediği ve bu isteğin o menajer tarafından Yıldırım'a iletildiği belirtildi.

Yaklaşık bir iki hafta süren Veli Kavlak - menajer - Aziz Yıldırım ve İlhan Ekşioğlu telefon trafiğinin son aşamada hem oyuncunun geri adım atması hem de Fenerbahçe başkanının soğuk durmasıyla transfer zirvesinin gerçekleşmediği belirlendi.

Yorumlar | 0
üye profil