Fenerbahçe'nin sevilen amigosu Pepe Metin'in 'Tribünde 45 Yıl' adlı kitabı satışa çıktı!

Fenerbahçeli her taraftarın tanıdığı ve sevdiği isimler arasında yer alan Pepe Metin'in 'Tribünde 45 Yıl' adlı kitabı satışa çıktı. 

Yayınlanma Tarihi: 21.10.2020 17:43
Değiştirme Tarihi: 21.10.2020 18:21
Fenerbahçe'nin sevilen amigosu Pepe Metin'in 'Tribünde 45 Yıl' adlı kitabı satışa çıktı!

Fenerbahçe'ye gönül veren bir taraftar deyince akla gelen isimler arasında yer alan Pepe Metin'in kitabı satışa çıktı. 8 yaşından bu yana Fenerbahçe'ye gönül veren ve taraftarın sevdiği amigolar arasında yer alan Pepe Metin'in kitabında, sarı lacivertli renklere verdiği gönül, takımına ömrünü adayıp yıllarını yollarda geçirmesiyle ilgili pek çok güzel hikaye yer alıyor.

KİTAP SİPARİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ

PEPE METİN TRİBÜNDE 45 YIL KİTABININ İÇERİĞİ

Elinizdeki bu kitap sıra dışı bir hayat öyküsüdür. Yazarımızın gerçek adı olan Mehdi Özmen pek çok insan için bir şey ifade etmez. Ama eğer 1980’lerden sonra futbolla ilgilenmişseniz, özellikle Fenerbahçe taraftarı iseniz Pepe Metin ismi size fazlasıyla tanıdık gelecektir. Pepe Metin 8 yaşında Fenerbahçe ile tanışıp, sarı lacivert renklere gönül vermiş, takımına ömrünü adayıp, kendi ile birlikte o yıllarda Fenerbahçeli olsun olmasın, hemen her tribüncü için önemli bir isim hâline gelmiştir. 12 Eylül’ün karanlığında, geniş kalabalıkların sokağa çıkma yasaklarıyla ve sıkıyönetimle susturulmaya çalışıldığı bir ortamda, futbolun ve taraftar olmanın aynı zamanda büyük ve görkemli bir topluluğa ait olma hissinin tatmini için tek yol kaldığı bir dönemde başlamıştır Metin’in tribün hikâyesi.