Fenerbahçe'nin hoca adayı Erol Bulut'ta sürpriz gelişme! "Sarı Laciverliler isterse Alanyaspor izin verecek...

Fenerbahçe'de Ersun Yanal ile yolların ayrılmasının ardından boşalan teknik direktörlük koltuğuna henüz biri bulunmuş değil. Ancak teknik direktör adayları arasında yer alan Erol Bulut ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı.

Yayınlanma Tarihi: 11.04.2020 14:04
Değiştirme Tarihi: 11.04.2020 14:04
Fenerbahçe'nin hoca adayı Erol Bulut'ta sürpriz gelişme! 'Sarı Laciverliler isterse Alanyaspor izin verecek...

Sarı-Lacivertli taraftarlar, lige ara verilen bu dönemde teknik direktör konusunda gelecek haberleri merakla bekleniyor. Ali Koç, Semih Özsoy ve Selahattin Baki; hoca konusuna çözüme kavuşturmak için yoğun mesai harcıyor.


Adı Fenerbahçe ile en çok anılan isimlerden biri de Erol Bulut. Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, “Fenerbahçe’den teklif gelirse, hocamızın yolunu gururla açarız” diyerek bu konuda yeşil ışık yaktı. Ancak Bulut’un Sarı-Lacivertliler’e fazlasıyla kırgın olduğu öğrenildi.

Fenerbahçe, Ersun Yanal ayrıldıktan sonra birçok teknik adamla temasa geçti, görüşme yaptı. Erol Bulut’un adı sık sık Kanarya ile anılsa da kendisine henüz hiçbir teklif gitmedi.

45 yaşındaki teknik adam bu nedenle son derece üzgün. Bulut, Alanyaspor’daki başarılı performansı sonrası hem yurt içinden hem de yurt dışından teklifler almasına rağmen, hedefinde Sarı-Lacivertliler olduğu için bunları geri çevirmişti.


Bu nedenle Fenerbahçe’nin kendisiyle temasa geçmemesi, büyük hayal kırıklığı yaşamasına neden oldu. Hüseyin Eroğlu ve Yalçın Koşukavak gibi isimlerle görüşen Fenerbahçe'nin kendisi ile iletişime geçmemesi Erol Bulut'un Sarı-lacivertli yönetime kırılmasına sebep oldu.

Akdeniz ekibi, Fenerbahçe’nin istemesi halinde başarılı teknik adama izin verecek. Ancak Alanyaspor Yönetimi, Erol Bulut’un Sarı-Lacivertliler’den teklif almaması halinde, sezon sonunda bitecek olan sözleşmesini 2 sene daha uzatmaya hazır. Bu öneri, başarılı teknik adama da iletildi.
Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Fenerbahçe iddialarıyla ilgili olarak, “Erol hocamız herhangi bir teklif almadığını söyledi. Teklif gelirse ve hocamız da gitmek isterse, yolunu gururla açarız. Yeter ki daha büyük kulüplerde görev yapsın” ifadelerini kullanmıştı. (Fanatik)