Fenerbahçe'nin genç file bekçisi Altay Bayındır'dan transfer açıklaması

Fenerbahçe'nin genç file bekçisi Altay Bayındır, kariyer planlamasını anlattı. İşte Bayındır'ın o sözleri... 

Yayınlanma Tarihi: 16.04.2021 10:28
Değiştirme Tarihi: 16.04.2021 10:28
Fenerbahçe'nin genç file bekçisi Altay Bayındır'dan transfer açıklaması

Altay Bayındır, kariyer planlamasıyla ilgili konuştu ve iddialı açıklamalar yaptı. Çok zor bir sezon geçirdiklerini dile getiren Bayındır, “Pandemi şartlarında hepimiz limitlerimizi zorluyoruz. Takım olarak, taraftarlarımızın beklentilerine karşılık vermek için büyük çaba harcıyoruz. Onları üzdüğümüzün farkındayız ancak henüz lig bitmedi” dedi.

"KALAN 7 MAÇA ODAKLANDIK"

Zirve takibini sonuna kadar sürdüreceklerini dile getiren Altay, “Emre Belözoğlu hocamızla birlikte Kadıköy kabusuna son verdik. Hep birlikte kalan 7 maça odaklandık. Hem ben hem de takım arkadaşlarım, kalan tüm mücadeleleri kazanacağımıza inanıyoruz. Sezonun bizim adımıza mutlu sonla biteceğine dair umudum yüksek” şeklinde konuştu. 

'UZUN YILLAR KALMAK İSTERİM'

Birçok Avrupa takımının peşinde olmasıyla ilgili de konuşan kaleci, “Henüz bu formaya hizmetimi tamamlamadım. Hayalim uzun yıllar Fenerbahçe'de oynamak. En büyük hedefim ise bu forma altında şampiyonluk yaşayıp, Avrupa Kupaları’nda mücadele etmek. Başta EURO 2020 olmak üzere Fenerbahçe’yi Milli Takım’da en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. Kısacası henüz buradaki işim bitmedi” dedi. 

(Fanatik)